LEPSZA PŁYNNOŚĆ FINANSOWA I SZANSE NOWYCH SPRZEDAŻY

Nowe możliwości dla Twojego 
e-sklepu

Usługa umożliwia usprawnienie obsługi procesu zwrotu towaru w taki sposób, aby poprawić płynność finansową w Twoim sklepie, a każdy zwrot zamienić w szansę kolejnej sprzedaży. Dzięki temu budujesz zaufanie, świadomość marki i lojalność konsumencką.

Wygodne Zwroty - pakiety zwrotów dla sklepów

Pakiety zwrotów

Pakiety zwrotów czyli darmowe zwroty “na życzenie”

Zwroty w pakiecie dają Ci możliwość elastycznego zarządzania darmowymi zwrotami. Kupując pakiet zwrotów otrzymujesz unikalne, jednorazowe kody, które udostępniasz swoim klientom, a oni samodzielnie generują przesyłkę ze zwracanym towarem przez Wygodne Zwroty. To Ty decydujesz, którzy klienci i w jakich sytuacjach mogą skorzystać z odesłania towaru na koszt sklepu.

Dowiedz się więcej o pakietach zwrotów

Voucher

Voucher zakupowy zamiast zwrotu pieniędzy

Poprawa płynności finansowej i szansa nowej sprzedaży.  Zaproponuj konsumentowi voucher zakupowy jako formę zwrotu środków za zwracany towar. Dzięki temu wpłacone przez niego pieniądze nadal pozostaną na koncie Twojego e-sklepu, a dodatkowo z chęcią powróci on szybko po kolejne zakupy.

Dowiedz się więcej o zwrocie na voucher
Wygodne Zwroty - moduł wymian

Wymiana

Wygodna wymiana towaru zamiast jego zwrotu

Lojalność konsumencka i budowanie świadomości marki, a także stabilizacja przychodów w sklepie internetowym to najważniejsze korzyści z umożliwienia konsumentom wygodnej wymiany towaru zamiast jego zwrotu. Zadbaj, by klienci Twojego sklepu nie rezygnowali z dokonanych już zakupów.

Dowiedz się więcej o module wymian