Korzyści z wdrożenia

Sprawdź, jak wiele zyskujesz uruchamiając Wygodne Zwroty

Przejrzysta polityka zwrotów to jeden z kluczowych czynników motywujących do zakupów w sklepie internetowym. Zwiększ przewagę konkurencyjną swojego sklepu. Postaw na łatwo dostępne, bezproblemowe i wygodne zwroty!

Przesyłki na czas i na miejsce

Zwroty docierają do magazynu sklepu regularnie i z przewidywalnością. Eliminujemy problem złego adresowania przesyłek, przesyłek wysyłanych do Paczkomatów czy za pobraniem.

Sprawdzne firmy kurierskie

Zwroty realizowane są przez wiodące na rynku firmy kurierskie: InPost (Paczkomaty 24/7), DPD (Żabka, Auchan, Leroy Merlin, Dino, OBI i inne punkty DPD Pickup oraz automaty paczkowe), DHL (sieć DHL POP - m.in. Żabka, Inmedio), GLS (Aldi, Carrefour, Auchan, Kolpolter).

Łatwa identyfikacja zwrotów

Dzięki informacjom zebranym od klienta w formularzu zwrotu i umieszczeniu ich na etykiecie przewozowej, zwroty mogą być łatwo identyfikowane już na etapie doręczenia do magazynu sklepu - bez otwierania paczki.

Brak papierowych formularzy zwrotu

Łatwa identyfikacja paczek to nie wszystko. Personalizowany formularz zwrotu online zastąpi papierowy formularz. Klient nie musi niczego drukować, a Ty otrzymujesz informacje w momencie, gdy klient nadaje zwrot.

Elastyczne metody uruchomienia

Niezależnie od tego czy Twój sklep dopiero startuje ze sprzedażą, czy przynosi już wielomilionowe zyski, dopasujemy taką metodę uruchomienia Wygodnych Zwrotów, aby zadowoleni byli zarówno Twoi pracownicy, jak i Twoi klienci. Istnieje możliwość szybkiego uruchomienia usługi w prosty sposób, jak również przeprowadzenia integracji systemowej.

Usługa skrojona na miarę Twojego biznesu

W formularzu zwrotu online możesz nie tylko zbierać informacje niezbędne do identyfikacji zwrotów w Twoim sklepie, ale także ankietować ich powody. Ponadto możliwość integracji formularza z platformą e-commerce otwiera szereg nowych możliwości.

Zysk dla e-sklepu, usprawnienie pracy magazynu, lojalność konsumencka

To zyskasz, dzięki usługi Wygodne Zwroty!

Brak formalności

  • 0 zł za uruchomienie i korzystanie z naszego narzędzia 
  • bez żadnej umowy współpracy (jeśli konsument opłaca przesyłkę zwrotną)
  • Ty decydujesz, kto płaci za przesyłkę zwrotną - oferujemy aż 
3 możliwości

Proste uruchomienie lub integracja ze sklepem

  • elastyczne metody uruchomienia usługi, dostosowane do indywidualnych potrzeb - proste uruchomienie usługi nawet w kilka minut
  • możliwość integracji systemowej, dzięki czemu proces zwrotu przebiega jeszcze bardziej płynnie a formularz zwrotu automatycznie pobiera dane zwracanego zamówienia
  • brak ograniczeń technicznych i systemowych, niezależnie od platformy sklepowej

Wzrost sprzedaży

  • mniej porzuconych koszyków zakupowych, a tym samym wzrost sprzedaży
  • mniej pytań ze strony klientów i telefonów do Twojego sklepu - możesz skoncentrować się na sprzedaży
  • czytelna polityka zwrotów, zachęcająca konsumentów do składania zamówień
Wygodne Zwroty - korzyści dla sklepu