Wygodne Zwroty

O nas

Nasza historia rozpoczęła się w 2010 roku, z chwilą uruchomienia pierwszej wersji AlleKurier. Od tego czasu koncentrujemy się na zapewnieniu dostępności usług kurierskich prosto, bezpiecznie i w konkurencyjnych cenach. 

Rewolucja w obsłudze zwrotów

System obsługi zwrotów konsumenckich

Obserwując potrzeby i oczekiwania rynku e-Commerce oraz w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów - sklepów internetowych, uruchomiliśmy usługę Wygodne Zwroty, która jest bezpośrednim rezultatem wzrastającego z roku na rok zainteresowania zakupami online. 
Wygodne Zwroty to innowacyjne i bezpłatne dla e-sklepów narzędzie, które ułatwia kompleksową organizację i optymalizację procesu obsługi zwrotów.
Podejmując z nami współpracę, w łatwy sposób zamienisz niechciane w Twoim sklepie internetowym zwroty towarów, w szansę kolejnej sprzedaży. Tym samym zwiększysz przychody, zbudujesz świadomość marki i lojalność konsumencką oraz usprawnisz pracę magazynu i logistykę zwrotów.

Dołącz do Wygodnych Zwrotów

+1000 sklepów internetowych

Tyle e-sklepów podjęło już z nami współpracę, a ich liczba wzrasta każdego dnia

+ 500 000 użytkowników Wygodnych Zwrotów

Formularz oraz widgety na stronę sklepu są spójne z brandingiem marki, by zachować harmonijne doświadczenie użytkownika.

+100k przesyłek każdego miesiąca

Tyle przesyłek nadają użytkownicy Wygodnych Zwrotów każdego miesiąca

+40 000 punktów nadawczych

Tyle punktów nadania mają do dyspozycji Klienci e-sklepów, korzystający z Wygodnych Zwrotów