Planuj pracę w magazynie i kolejne kroki w e-biznesie

3 modele płatności za przesyłkę zwrotną

Koszt przesyłki

Dostosuj model płatności optymalnie do potrzeb Twojego e-biznesu

Samo korzystanie z usługi Wygodne Zwroty jest dla sklepu internetowego bezpłatne. Na ogół to konsument opłaca całą należność za przesyłkę zwrotną. Z doświadczenia jednak wiemy, że dobrze mieć wybór, dlatego jako jedyni na rynku oferujemy aż 3 różne modele płatności za przesyłkę zwrotną. Sam zdecyduj, która opcja najbardziej odpowiada potrzebom Twojego e-biznesu.

Zwroty darmowe dla sklepu,
płaci konsument

To najczęściej wybierana przez sklepy internetowe opcja, która staje się coraz bardziej popularna, ze względu na rosnące koszty obsługi zwrotów. 
Opłatę za przesyłkę zwrotną w całości ponosi konsument, co jest korzystne dla Twojego e-sklepu i poprawia płynność finansową.
Konsument także zyskuje, gdyż ceny przesyłek w usłudze Wygodne Zwroty są znacznie niższe niż w przypadku, gdyby Twoi klienci nadawali je na własną rękę.

Płatność przez sklep

To rozwiązanie bardzo korzystne dla konsumentów, jednakże wiążące się z wyższymi kosztami obsługi zwrotów dla Ciebie jako sprzedawcy.
Jeśli jednak chcesz w ten sposób realizować politykę zwrotów i zachęcać konsumentów do dokonywania zakupów w Twoim sklepie, mamy dla Ciebie dobrą informację - nasze ceny przesyłek są wyjątkowo atrakcyjne. Nie wahaj się zatem i sprawdź naszą ofertę.

Płatność hybrydowa

To unikalna oferta, dostępna wyłącznie w usłudze Wygodne Zwroty. Ta opcja płatności jest niezwykle elastyczna i bardzo korzystna dla obu stron transakcji. W tym wariancie współpracy część opłaty za zwrot towaru ponosi Twój sklep internetowy, a część konsument. Ogromną zaletą tego modelu płatności jest to, że sklep internetowy może dowolnie ustalić poziom kosztu, który chce w danym momencie ponieść, jak również, że w każdej chwili może dowolnie go zmieniać, w zależności od indywidualnych potrzeb - kierując się na przykład sezonowością sprzedaży.