• Start
 • Blog
 • Zwrot do SPORTOWYSKLEP - jak to zrobić?
zwrot do sportowysklep

Zwrot do SPORTOWYSKLEP - jak to zrobić?

 • wygodne zwroty

  Wygodne Zwroty

 • zwroty
 • 12.09.2023

Dokonałeś zakupów w SPORTOWYSKLEP i masz pewne wątpliwości co do zakupionego produktu? Nie ma sprawy, możesz zwrócić go bez żadnych kłopotów. Zwrot do SPORTOWYSKLEP jest prosty i wygodny, a najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z platformy wygodnezwroty.pl. Jeśli cenisz swój czas, to warto rozważyć tę opcję.

Zwrot do SPORTOWYSKLEP - jakie produkty można zwracać do sklepu?

Masz pełną swobodę wykonując zwrot do SPORTOWYSKLEP - każdy produkt, który nie sprosta Twoim oczekiwaniom, możesz zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu. Warunkiem jest, aby towar był w nienaruszonym stanie.

Jeśli chodzi o proces zwrotu, istnieją trzy dostępne opcje:

 • Zgłoś zwrot SPORTOWYSKLEP, wypełniając formularz dostępny na stronie.
 • Wyślij lub dostarcz osobiście zwracane zamówienie na poniższy adres:

MAGAZYN ZWROTÓW SZOPEX-DUTKIEWICZ sp.z.o.o. sp. k.

ul. Hozjusza 1z

11-041 Olsztyn

 • Najbardziej wygodną opcją jest dokonanie zwrotu poprzez wygodnezwroty.pl. Wystarczy kliknąć przycisk "NADAJ ZWROT", który znajdziesz powyżej. Strona automatycznie przekieruje Cię do miejsca, gdzie wygodnie zwrócisz zakupiony produkt, który nie spełnił Twoich oczekiwań. Wybierając wygodnezwroty.pl, oszczędzasz czas i unikasz zbędnych formalności związanych z SPORTOWYSKLEP zwroty.

Jak nadać zwrot SPORTOWYSKLEP? Krok po kroku

Oto krok po kroku instrukcja, jak nadać SPORTOWYSKLEP zwroty za pomocą platformy wygodnezwroty.pl:

 1. Określ, czy chcesz nadać zwrot bez etykiety, czy samodzielnie wydrukować etykietę.
 2. Wybierz firmę kurierską, która dostarczy zwracany produkt do nadawcy. Możesz wybrać zwrot za pośrednictwem urządzenia InPost Paczkomat 24/7®, nadać w punkcie DHL, na przykład w automacie wysyłkowym firmy DHL, w Żabce, w inmedio lub 1minute.
 3. Wpisz swoje dane. Dla wygody możesz również zalogować się przez Google lub kontynuować przez Facebook. Te portale mogą udostępnić Twoje dane, dzięki czemu nie będziesz musiał samodzielnie wprowadzać informacji.
 4. Opcjonalnie wpisz numer zamówienia.
 5. Upewnij się, że SPORTOWYSKLEP nie wymaga dołączenia formularza zwrotu lub wcześniejszego zgłoszenia odstąpienia od umowy. W tym celu odwiedź sportowysklep.pl, aby się dowiedzieć.
 6. Zaakceptuj niezbędne zgody.
 7. Dokonaj płatności za przesyłkę.
 8. Spakuj przesyłkę. Produkt powinien być umieszczony w oryginalnym opakowaniu, a następnie zabezpieczony w kartonie, którym otrzymałeś paczkę. Upewnij się, że jest on odpowiednio zabezpieczony przed przypadkowym otwarciem, najlepiej używając taśmy do zamknięcia w formie litery H.
 9. Jeśli masz do odesłania mniejszy produkt, tak jak ubranie, możesz wykorzystać różne dostępne opcje. Produkt w oryginalnym opakowaniu można umieścić w kopercie bąbelkowej, zabezpieczyć szarym papierem, umieścić w foliopaku lub użyć solidnego, nieprzezroczystego worka, który dokładnie zamkniesz.
 10. Jeśli korzystasz z opakowania, w którym otrzymałeś zamówienie, upewnij się, że nie ma na nim etykiety nadawczej. Etykietę możesz usunąć, całkowicie zasłonić lub nakleić nową etykietę. To zapewni prawidłowe dostarczenie Twojej przesyłki.
 11. Przyklej etykietę wysyłkową, jeśli ją wydrukowałeś, lub napisz czytelnie wygenerowany numer zwrotu, jeśli wybrałeś opcję zwrotu bez etykiety.
 12. Nadaj przesyłkę w urządzeniu InPost Paczkomat lub za pośrednictwem firmy przewozowej DHL.
 13. Ciesz się spokojem, wiedząc, że zrobiłeś zwrot SPORTOWYSKLEP za pomocą wygodnezwroty.pl!

Gdzie nadać SPORTOWYSKLEP zwroty?

Możesz wybrać opcję zwrotu za pośrednictwem urządzenia InPost Paczkomat 24/7®, nadać w punkcie DHL, na przykład w automacie wysyłkowym firmy DHL, w Żabce, w inmedio lub 1minute. Alternatywnie, masz możliwość wysłania paczki bezpośrednio na podany adres:

MAGAZYN ZWROTÓW SZOPEX-DUTKIEWICZ sp.z.o.o. sp. k.

ul. Hozjusza 1z

11-041 Olsztyn

Jak zapakować zwrot SPORTOWYSKLEP?

Przygotuj swój zwrot SPORTOWYSKLEP, stosując się do poniższych wskazówek:

 • Zabezpiecz oryginalne opakowanie. Umieść produkt z powrotem w oryginalnym opakowaniu, a następnie zapakuj je w dodatkowy karton, który otrzymałeś wraz z przesyłką. Upewnij się, że opakowanie jest solidnie zamknięte, najlepiej używając taśmy klejącej i tworząc wzór litery "H" na paczce. Jeśli posiadasz mniejszy produkt, jak na przykład ubranie, możesz użyć koperty bąbelkowej, szarego papieru, foliopaku lub grubszej, nieprzezroczystej torby, którą szczelnie zabezpieczysz.
 • Usuń etykietę nadawczą. Jeśli paczka, którą otrzymałeś, posiada etykietę nadawczą, upewnij się, że ją usunąłeś, całkowicie zatarłeś lub przykryłeś nową etykietą. To zapewni prawidłowe doręczenie Twojej przesyłki.
 • Etykieta zwrotu. Jeśli wygenerowałeś etykietę zwrotu, przyklej ją na widocznym miejscu na paczce. Jeśli wybrałeś opcję zwrotu bez etykiety, napisz w sposób czytelny wygenerowany numer zwrotu na paczce. To jest istotne dla identyfikacji Twojej przesyłki.
 • Zabezpiecz przed uszkodzeniami. Upewnij się, że paczka jest solidnie zabezpieczona przed uszkodzeniami w trakcie transportu. Możesz użyć dodatkowych materiałów, takich jak styropian, folia bąbelkowa, karton lub gazety, aby zabezpieczyć zawartość przed ewentualnymi uszkodzeniami spowodowanymi przez czynniki zewnętrzne.

Pamiętaj, że dbałość o odpowiednie zabezpieczenie paczki pozwoli uniknąć problemów związanych z ewentualnymi uszkodzeniami towaru podczas transportu.

Często zadawane pytania

Ile jest czasu na dokonanie zwrotu?
Jaki jest adres do zwrotu?
Czy musisz wydrukować etykietę zwrotną?
Po jakim czasie otrzymasz zwrot środków na konto?