WYGODNE ZWROTY

Przełom w zwrotach konsumenckich

Wzmocnij konkurencyjność swojego sklepu, zwiększaj
lojalność klientów. Dołącz do Wygodnych Zwrotów.

Dołącz do Wygodnych Zwrotów

Chcesz wdrożyć Wygodne Zwroty w swoim sklepie internetowym? Wyślij nam zgłoszenie, nasi doradcy biznesowi skontaktują się z Tobą.

Polityka prywatności

ZAUFALI NAM

Partnerzy

Jak działają Wygodne Zwroty?

Wygodne Zwroty to usługa pozwalająca na nadawanie zwrotów konsumenckich do sklepów internetowych. Dla konsumenta to prosty formularz, umożliwiający komfortowy zwrot towaru, a dla sklepu łatwa identyfikacja zwracanych zamówień, regularność i przewidywalność doręczeń, a także koniec kłopotów z błędnie zaadresowanymi przesyłkami, przesyłkami wysyłanymi za pobraniem, czy do paczkomatu. A wszystko to bez żadnych opłat dla sklepu, koszt przesyłki pokrywa konsument. Bez obaw, nasze ceny są niższe niż rynkowe.

KROK 1

Tworzymy dedykowany formularz dla Twojego sklepu

Formularz będzie spójny z szatą graficzną Twojego sklepu. Możesz zawrzeć w nim także dodatkowe pola oraz wskazówki dla klientów, które ułatwią Ci późniejszą identyfikację przesyłek i usprawnią proces zwrotu, a nawet całkowicie przenieść proces odstąpienia od umowy do naszego formularza.

KROK 2

Klienci nadają zwroty wygodnie i bezproblemowo

Klienci w prosty sposób nadają przesyłki z towarem, który chcą zwrócić. Przesyłkę zanoszą do Paczkomatu lub jednego z punktów DHL lub Orlen Paczka – tak, jak im wygodnie.

KROK 3

Zwroty trafiają do sklepu

Zwroty trafiają na wskazany przez Ciebie adres. Przeniesienie logistyki zwrotów do jednej usługi zapewni Ci regularność i przewidywalność doręczeń, a także koniec kłopotów z błędnie zaadresowanymi przesyłkami, przesyłkami wysyłanymi za pobraniem czy do paczkomatu.

KORZYŚCI Z WDROŻENIA USŁUGI

Dlaczego warto?

Przejrzysta polityka zwrotów to jeden z kluczowych czynników motywujących do zakupów w sklepie internetowym. Zwiększ przewagę konkurencyjną swojego sklepu, stawiając na łatwo dostępne, bezproblemowe i wygodne zwroty.

Modele płatności

Korzystając z wygodnych zwrotów nie ponosisz żadnych kosztów. Klient opłaca należność za przesyłkę. Z doświadczenia jednak wiemy, że dobrze mieć wybór, dlatego oferujemy trzy różne modele płatności za usługę kurierską. Sam zdecyduj, która odpowiada potrzebom Twojego biznesu.

KONTAKT

Masz pytania? Porozmawiajmy

Strona nie zastąpi spokojnej rozmowy. Chcesz poznać więcej szczegółów związanych z uruchomienia Wygodnych Zwrotów w Twoim sklepie? Napisz lub zadzwoń do nas – jesteśmy do Twojej dyspozycji.