Zwrot DeeZee – Jak Wykonać Zwrot Do DeeZee?

Zakupy przez Internet to nie tylko szybka, ale także wygodna opcja. Aktualnie niezwykle istotne jest bogactwo dostępnych produktów do wyboru. Łatwość przeglądania asortymentu w interesujących nas kategoriach jest również ważnym czynnikiem. Jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych, DeeZee, istniejący na rynku od długiego czasu, zdobył szerokie grono lojalnych klientów. Oferuje idealne rozwiązania dla osób pragnących być na bieżąco z obowiązującymi trendami. Jeśli zastanawiasz się, jak wykonać zwrot do DeeZee, poniżej znajdziesz praktyczne informacje w tym zakresie.

Jakie Produkty Obejmuje Zwrot Do DeeZee?

Zasady, na jakich opiera się zwrot DeeZee są klarowne i zrozumiałe, co eliminuje jakiekolwiek obawy związane z nieprawidłowościami. Przede wszystkim produkty muszą być w stanie nienaruszonym, nie mogą posiadać żadnych śladów użytkowania. Co ważne, również produkty z wyprzedaży podlegają zwrotom. Nie można natomiast zwrócić, ze względów higienicznych i ochrony zdrowia, produktów, które dotarły w zapieczętowanym opakowaniu i zostały otwarte.

Jakie Są Sposoby Zwrotu?

Istnieje kilka możliwości zwrotu: 

  • szybki zwrot z poziomu aplikacji DeeZee dla klientów zalogowanych
  • formularz zwrotu
  • prosty zwrot ze stroną wygodnezwroty.pl

Przy zwrocie można wybrać formę wysyłki np. Paczkomat®, punkty odbioru lub kurier. Koszty przesyłki pozostają po stronie kupującego, ważne zatem aby wybrać najwygodniejszą opcję.

Zwrot Deezee Krok Po Kroku

Najprostszą metodą wykonania zwrotu, jest skorzystanie z portalu Wygodne Zwroty. Poniżej przedstawiono jak wykonać tam zwrot do DeeZee:

  1. Upewnij się, że produkt spełnia warunki zwrotu: posiada metki, jest w stanie nienaruszonym, nie jest produktem opieczętowanym.
  2. Zapakuj produkty, które chcesz zwrócić. Do paczki dołącz również formularz zwrotu z niezbędnymi i poprawnymi danymi.
  3. Korzystając ze strony https://wygodnezwroty.pl/deezee wybierz formę przesyłki. Możesz skorzystać z nadania w jednym z automatów Paczkomat®, punktów DHL POP lub GLS. Istotne jest zmierzenie paczki, aby łatwo dostosować wybór skrytki.
  4. Oczekuj zwrotu pieniędzy przez około 14 dni od daty przyjęcia paczki w magazynie. Czas oczekiwania może się różnić w zależności od wybranej formy wysyłki. Należy pamiętać, że opcja ekspresowa może wiązać się z dodatkowymi opłatami.

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu DeeZee, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę

DeeZee Zwrot – Na Jaki Adres Należy Wysłać Paczkę?

Adres do zwrotu produktów to:

DeeZee.pl Dział Zwrotów i Reklamacji

ul. Krakowska 87

32-050 Skawina

Jak Zapakować Przesyłkę Do Zwrotu?

Aby zapakować produkty do zwrotu, najlepiej umieścić je w ich oryginalnym opakowaniu. Możesz wykorzystać pudełko, w którym zostały dostarczone. Jeśli nie jest to możliwe wybierz pudełko w odpowiednim rozmiarze i dobrze je zaklej. Ważne jest, aby odpowiednio zabezpieczyć towar przed ewentualnymi uszkodzeniami, które mogą wystąpić w trakcie transportu. Sugerowane jest owinięcie pudełek w papier lub folię bąbelkową, a następnie dokładne zabezpieczenie taśmą klejącą. Nie zapomnij uzupełnić i dołączyć formularza zwrotu. Ważne jest również sprawdzenie, czy wszystkie wpisane dane są poprawne. Błędy mogą opóźnić proces zwrotu.

Często zadawane pytania

Ile Jest Czasu Na Zwrot?
Kiedy Można Odmówić Przyjęcia Zwrotu?
Czy Należy Wydrukować Etykietę Zwrotną?