Zwrot do Gildia

Gildia zwrot – jak zwrócić zakupy do Gildia?

  • Wygodne Zwroty

    Wygodne Zwroty

  • zwroty
  • 21.11.2023

Zakupy online stają się coraz bardziej popularne, a wraz z nimi rośnie również potrzeba zwrotów. Dobra wiadomość jest taka, że zwrot zakupów ze sklepu internetowego może być naprawdę prosty i wygodny. Jednym z najpopularniejszych sposobów na dokonanie zwrotu jest skorzystanie z nowatorskiego rozwiązania - Wygodne Zwroty. Dzięki tej usłudze zakup produktów na próbę i bez zobowiązań staje się jeszcze prostszy. Co więcej, w bazie Wygodnych Zwrotów znajduje się już ponad 10 tysięcy sklepów, w tym również Gildia i wiele innych popularnych marek. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zwrotów zakupów online i skorzystać z usługi Wygodne Zwroty, zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

O zwrotach konsumenckich w Polsce

W Polsce zwroty konsumenckie zakupów online są uregulowane prawnie. Zgodnie z ustawą, konsument ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki. Jednak warto zauważyć, że niektóre sklepy decydują się na stosowanie bardziej korzystnych dla klienta polityk zwrotów. Często spotyka się okresy wynoszące 30, 60 a nawet 100 dni na dokonanie zwrotu. Aby dowiedzieć się, ile czasu mamy na zwrot produktu, należy zapoznać się z regulaminem danego sklepu. Tam znajdują się szczegółowe informacje dotyczące procedury zwrotu, wymagań i terminów.

O rozwiązaniu Wygodne Zwroty

Wygodne Zwroty to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia zwrot nietrafionych zakupów do sklepów internetowych w sposób wygodny i bez zbędnych formalności. Dzięki temu narzędziu, nie musisz się martwić, czy kurier przyjedzie po Twoją przesyłkę, ponieważ możesz ją samodzielnie nadać w jednym z 44 tysięcy punktów nadawczych, rozlokowanych na terenie całego kraju. To oznacza, że możesz to zrobić w dogodnym dla siebie czasie, bez konieczności czekania na kuriera. Co więcej, korzystając z usługi Wygodne Zwroty, nie musisz drukować etykiety ani adresować przesyłki - wszystkie formalności zostaną załatwione przez sklep i firmę kurierską. Dodatkowo, płatności za usługę również są bardzo wygodne, ponieważ możesz skorzystać z przelewów błyskawicznych Przelewy24 lub Blikiem. Niezależnie od sposobu płatności, korzystanie z Wygodnych Zwrotów jest nie tylko praktyczne, ale również oszczędza Twój czas i nerwy. Dlatego warto skorzystać z tego rozwiązania i cieszyć się wygodnymi i bezproblemowymi zwrotami zakupów z internetu.

Jak nadać zwrot do Gildia na stronie Wygodne Zwroty? 

Żeby dokonać zwrotu do Gildia wystarczy wykonać 4 poniższe kroki:

  1. KROK 1: Wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić towar. Z listy sklepów wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić swoje zamówienie. W naszej bazie znajdziesz ponad 10 tysięcy sklepów i ta liczba wciąż rośnie.
  2. KROK 2:Wypełnij formularz i opłać przesyłkę. W formularzu wystarczy podać parametry przesyłki, wybrać firmę kurierską, podać swoje dane i opłacić przesyłkę. Bez drukowania etykiety i bez adresowania paczki.
  3. KROK 3: Nadaj przesyłkę w punkcie. Swoją paczkę zanieś do punktu nadania. Do dyspozycji masz 44 tysiące punktów takich jak Paczkomaty InPost, czy sklepy: Żabka, Stokrotka, Lidl itd.
  4. KROK 4: Poczekaj na zwrot pieniędzy. Czas oczekiwania na zwrot pieniędzy przez sklep Gildia to maksymalnie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy.

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu Gildia, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę

Informacje o Gildia

Sklep o nazwie Gildia jest miejscem, gdzie miłośnicy literatury mogą znaleźć szeroki wybór książek. To renomowane miejsce, które zdobyło sobie reputację jako sklep godny zaufania i profesjonalny. W Gildii można znaleźć różnorodne tytuły, obejmujące różne gatunki literackie, co sprawia, że sklep jest idealnym miejscem dla każdego czytelnika. Obsługa sklepu jest kompetentna i zawsze gotowa służyć pomocą w znalezieniu odpowiedniego tytułu. Gildia to miejsce, w którym klient może czuć się pewnie, że otrzyma wysoką jakość usług i dostęp do najnowszych i najbardziej interesujących książek na rynku.

Często zadawane pytania

Jakie produkty można zwrócić?
Jak poprawnie zapakować zwrot do Gildia?
Czy należy wydrukować etykietę zwrotną?