• Wygodne Zwroty

    Wygodne Zwroty

  • zwroty
  • 11.09.2023

123drukuj.pl zwrot - jak zwrócić zakupy do 123drukuj.pl?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na zakupy przez internet. Jednak często zdarza się, że kupiony produkt nie spełnia oczekiwań lub nie jest zgodny z naszymi potrzebami. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi rozwiązanie, jakim są Wygodne Zwroty stworzone przez AlleKurier. Sklep internetowy 123drukuj.pl postanowił odpowiedzieć na rosnące zainteresowanie zakupami online i uruchomił usługę Wygodne Zwroty. Dzięki temu, zakup produktów 'na próbę' i bez zobowiązań staje się jeszcze prostszy.

O zwrotach konsumenckich w Polsce

W Polsce zwroty konsumenckie zakupów dokonanych przez internet są uregulowane przepisami prawa. Zgodnie z ustawą, konsument ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru, bez podawania przyczyny. Jest to tzw. okres zwrotu, w którym konsument może zrezygnować z dokonanego zakupu i zwrócić towar bez żadnych konsekwencji. W przypadku zwrotu, sprzedawca ma obowiązek zwrócić konsumentowi całą zapłaconą sumę, w tym koszty dostawy, w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Jednakże, istnieją wyjątki od prawa do zwrotu, takie jak np. zakupy związane z usługami turystycznymi, które nie podlegają tym przepisom.

O rozwiązaniu Wygodne Zwroty

Wygodne Zwroty to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zwrócić nietrafione zakupy do sklepów internetowych. Dzięki temu narzędziu możemy wybrać sklep z listy, nadając przesyłkę wybraną firmą kurierską, a następnie zanieść ją do punktu nadania. To proste i wygodne rozwiązanie, które eliminuje zbędne formalności. Wszystkie sklepy są dostępne w jednym miejscu, co ułatwia proces zwrotu. Nie musimy drukować etykiety ani adresować przesyłki, ponieważ nie ma potrzeby, aby kurier przyjechał po nią. Możemy samodzielnie zanieść przesyłkę do jednego z 44 tysięcy punktów nadawczych, a ta liczba cały czas rośnie. Co więcej, płatności za przesyłkę możemy dokonać za pomocą przelewów błyskawicznych Przelewy24 lub Blikiem, co jest dodatkowym udogodnieniem.

Jak nadać zwrot do 123drukuj.pl na stronie Wygodne Zwroty? 

Żeby dokonać zwrotu do 123drukuj.pl wystarczy wykonać 4 poniższe kroki:

  1. KROK 1: Wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić towar. Z listy sklepów wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić swoje zamówienie. W naszej bazie znajdziesz ponad 10 tysięcy sklepów i ta liczba wciąż rośnie.
  2. KROK 2:Wypełnij formularz i opłać przesyłkę. W formularzu wystarczy podać parametry przesyłki, wybrać firmę kurierską, podać swoje dane i opłacić przesyłkę. Bez drukowania etykiety i bez adresowania paczki.
  3. KROK 3: Nadaj przesyłkę w punkcie. Swoją paczkę zanieś do punktu nadania. Do dyspozycji masz 44 tysiące punktów takich jak Paczkomaty InPost, czy sklepy: Żabka, Stokrotka, Lidl itd.
  4. KROK 4: Poczekaj na zwrot pieniędzy. Czas oczekiwania na zwrot pieniędzy przez sklep 123drukuj.pl to maksymalnie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy.

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu 123drukuj, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę

Informacje o 123drukuj.pl

Sklep o nazwie 123drukuj.pl jest renomowanym miejscem, gdzie można nabyć tusze i tonery. Jest to sprawdzony i profesjonalny sklep, który cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Dzięki szerokiemu asortymentowi, można tam znaleźć produkty najlepszej jakości, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Sklep 123drukuj.pl dba o zadowolenie klientów, oferując konkurencyjne ceny, szybką realizację zamówień oraz fachową pomoc w przypadku jakichkolwiek pytań czy problemów. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zaopatrzyć się w tusze i tonery, sklep 123drukuj.pl jest pewnym wyborem.

Często zadawane pytania

Jakie produkty można zwrócić?
Jak poprawnie zapakować zwrot do 1001dekoracji?
Czy należy wydrukować etykietę zwrotną?