Zwrot UrbanCity – Jak Zwrócić Towar Do UrbanCity W Prosty Sposób?

Dzięki platformie wygodnezwroty.pl zwrot UrbanCity nie stanowi to żadnego problemu! Jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia co do zamówionego produktu lub nie spełnia on Twoich oczekiwań, zwrot do UrbanCity za pośrednictwem wygodnezwroty.pl jest najlepszym rozwiązaniem.

Zwrot UrbanCity – Jakie Produkty Można Zwracać? 

Do UrbanCity możesz zwrócić praktycznie każdy produkt, pod warunkiem, że jest nowy i nieużywany. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na stan produktu i zadbać o to, aby wrócił w jak najlepszym stanie.

W przypadku obuwia, nie używaj taśmy klejącej do obklejania oryginalnego opakowania butów. Jeśli masz trudności ze znalezieniem odpowiedniego kartonu, możesz skorzystać z opakowania, w którym dostałeś przesyłkę . Oryginalne folie i metki nie są wymagane. Jeśli produkt zostanie odesłany wraz z nimi. Masz aż 30 dni na dokonanie zwrotu od momentu otrzymania przesyłki.

Jak Wykonać Zwrot Do UrbanCity?

Najwygodniejszym sposobem zwrotu produktu do UrbanCity jest skorzystanie z platformy wygodnezwroty.pl. Dzięki temu portalowi będziesz mógł łatwo i bezpiecznie zwrócić swoje towary.

UrbanCity Zwroty – Krok Po Kroku

Serwis wygodnezwroty.pl zapewnia szybkie i bezproblemowe zwroty. Poniżej znajduje się instrukcja, jak skorzystać z tej platformy w celu dokonania zwrotu towaru.

  1. Przygotuj numer zamówienia i wypełnij formularz
  2. Jeśli chcesz skorzystać z opcji bez drukowania etykiety i nadania w Paczkomat® Inpost, oczekuj na potwierdzenie i kod, który otrzymasz za pośrednictwem wiadomości SMS i e-maila. Pamiętaj, że kod będzie ważny przez 72 godziny. Alternatywnie, możesz wybrać opcję DHL POP. Podaj informacje dotyczące zawartości paczki i jej wagi, a następnie uzupełnij dane adresowe.
  3. Jeśli wolisz wydrukować etykietę, otrzymasz informacje dotyczące wysyłki za pośrednictwem usług GLS lub DHL POP. Będą wyznaczone punkty odbioru, gdzie będziesz mógł dostarczyć paczkę.
  4. Przygotuj swoją paczkę, nie zapominając o dołączeniu formularza zwrotu.
  5. Ostatnim krokiem jest nadanie paczki w wybranym punkcie odbioru.

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu UrbanCity, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę

Gdzie Nadać UrbanCity Zwroty?

Twoją przesyłkę należy nadać na adres:

New Media Sławomir Krawczyk sp. k.

ul. Żmigrodzka 249B

51-129 Wrocław

Jak Zapakować Przesyłkę Do Zwrotu?

Przygotowując paczkę do zwrotu, upewnij się, że jest ona odpowiednio zabezpieczona, aby żaden produkt nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu.

Często zadawane pytania

Ile Jest Czasu Na Zwrot?
Jak Przygotować Paczkę Ze Zwrotem?
Czego Nie Można Zwrócić?

SklepBiegacza Zwroty- Jakie Produkty Można Zwrócić?

Produkty mogą być zwracane w ciągu 30 dni od daty odebrania paczki. Należy jednak pamiętać, że jest się odpowiedzialnym za zmniejszenie wartości produktu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.

Zwrot Do SklepBiegacza – Jak Nadać? 

Jeśli posiadasz konto online na stronie SklepBiegacza, zaloguj się i przejdź do historii swoich zamówień. Wybierz produkt, który chcesz zwrócić, a następnie skorzystaj z przycisku „Zgłoś zwrot”. Wypełnij niezbędne dane, a gotowy formularz pojawi się na twoim koncie. Jeśli nie masz konta online, możesz pobrać formularz zwrotu i załączyć go do przesyłki z produktem. Istnieje także możliwość dokonania zwrotu w jednym ze sklepów stacjonarnych. Dodatkowo, wygodną opcją jest skorzystanie z platformy wygodnezwroty.pl.

Zwrot SklepBiegacza – Krok Po Kroku

Z pomocą platformy wygodnezwroty.pl zwrócisz swoje produkty do sklepu SklepBiegacza w łatwy i szybki sposób. Poniżej przedstawiamy instrukcję:

1.Wybierz czy będziesz drukować etykietę. 

2. Dokonaj wyboru firmy kurierskiej, jeśli zdecydujesz się na nadanie bez etykiety możesz wybierać spośród urządzeń Inpost Paczkomat® lub DHL POP ( możesz nadać przesyłkę w różnych punktach nadań takich jak Żabka, czy automaty POP BOX.) Jeśli zwracasz produkty z wydrukowaną etykietą możesz skorzystać z punktów GLS lub DHL POP.

3.Wypełnij swoje dane.

4.Uzupełnij informacje, które dotyczą zamówienia.

5. Odpowiednio przygotuj paczkę i nadaj ją w wybranym punkcie.

6.Czekaj na zwrot środków.

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu Sklep Biegacza , przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę

SklepBiegacza Zwroty – Gdzie Nadać?

Artykuły należy zwrócić na adres:

MAGAZYN ZWROTÓW SZOPEX-DUTKIEWICZ sp. z o.o. sp. k.

ul.Hozjusza 1z

11-041 Olsztyn

Zwrot SklepBiegacza- Jak Zapakować Przesyłkę?

Karton producenta, w którym oryginalnie zapakowane są buty, nie stanowi opakowania do zwrotu i należy go dodatkowo zabezpieczyć np. szarym papierem lub folią bąbelkową. Upewnij się, że opakowanie jest dobrze zaklejone i nie ma w nim zbyt dużo luzu.

Często zadawane pytania

Ile Jest Czasu Na Zwrot?
Jak Przygotować Przesyłkę Ze Zwrotem?
Czy Należy Wydrukować Etykietę Zwrotną?