• Start
 • Blog
 • Zwrot M&M Studio Mody - poradnik jak zrobić zwrot do M&M Studio Mody
zwrot do sukienkimm
 • wygodne zwroty

  Wygodne Zwroty

 • zwroty
 • 11.09.2023

Zwrot M&M Studio Mody - poradnik jak zrobić zwrot do M&M Studio Mody

Często zdarza się, że zakupiona odzież przez Internet nie pasuje nam rozmiarem lub nie spełnia naszych oczekiwań. Na szczęście, przysługuje nam prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu towaru dokonanego zdalnie. W tym poradniku wyjaśniamy, jak to zrobić, aby Twój zwrot M&M Studio Mody został przyjęty. Proces ten może wydawać się skomplikowany, ale dzięki platformie wygodnezwroty.pl jest dużo łatwiejszy!

M&M Studio Mody zwroty - jakie produkty podlegają zwrotom?

Każdy zakupiony towar może być podlegać zwrotowi, pod warunkiem, że jest w nienaruszonym stanie, nie nosi śladów użytkowania i zostaje odesłany w określonym terminie.

Jak nadać zwrot M&M Studio Mody?

Aby zrobić zwrot do M&M Studio Mody, konieczne jest złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Można je przesłać na adres e-mail: sklep@sukienkimm.pl lub na adres M&M Studio Mody Marcin Katra, ul. Opatowska 22 (28-200), Staszów. Aby ułatwić proces, warto skorzystać z dostępnego formularza zwrotu na stronie internetowej sklepu.

Zwrot M&M Studio Mody powinien zostać wysłany bezpośrednio do sprzedawcy, a nie z punktów odbioru ani urządzeń Paczkomat®.

Dla ułatwienia całego procesu nadawania i wysyłki zwrotu, polecamy skorzystanie z kreatora zwrotów dostępnego na stronie wygodnezwroty.pl. Jest to proste rozwiązanie, które pomaga użytkownikowi w krok po kroku, zapobiegając pomyłkom i pomijaniu istotnych formalności.

Zwrot do M&M Studio Mody - krok po kroku

Jeśli chcesz skorzystać z wygodnego zwrotu za pomocą platformy wygodnezwroty.pl, oto kilka prostych kroków, które musisz podjąć:

 1. Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl i wyszukaj nazwę sklepu, do którego chcesz zrobić zwrot.
 2. Wybierz, czy chcesz nadać przesyłkę z etykietą czy bez niej. Etykieta nie jest konieczna, ale jeśli ją posiadasz, ułatwi to proces zwrotu.
 3. Wybierz miejsce odbioru Twojej paczki przez kuriera. Możesz wybrać Paczkomat® lub inny dostępny punkt odbioru w Twojej okolicy.
 4. Podaj swoje dane, takie jak imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Te informacje są niezbędne do prawidłowego przetworzenia zwrotu.
 5. Podanie numeru zamówienia nie jest konieczne, ale zalecamy to zrobić, ponieważ ułatwi identyfikację Twojego zwrotu przez sklep.
 6. Zapakuj zwracany towar w odpowiedni sposób, zgodnie z instrukcjami sklepu. Upewnij się, że paczka jest odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu.
 7. Zanieś paczkę do wybranego punktu odbioru. Personel pomoże Ci w procesie nadawania zwrotu.
 8. To wszystko! Postępując zgodnie z powyższymi krokami, możesz dokonać wygodnego zwrotu za pomocą platformy wygodnezwroty.pl.

M&M Studio Mody zwroty - adres

Zwrot do M&M Studio Mody należy nadać na adres:

M&M Studio Mody

28-200 Staszów

ul. Opatowska 22

Jak zapakować zwrot do M&M Studio Mody?

Starannie przygotowana i odpowiednio zabezpieczona paczka jest kluczowa, aby uniknąć problemów w trakcie wysyłki. Aby chronić towar przed uszkodzeniami w czasie podróży, warto zwrócić uwagę na następujące kwestie:

 • Wytrzymałe opakowanie zewnętrzne wykonane z tektury: Wybierz solidne, tekturowe opakowanie, które jest w stanie wytrzymać trudy transportu i nie ulegnie uszkodzeniom.
 • Wypełnienie przestrzeni wewnątrz paczki: Upewnij się, że w paczce nie ma nadmiernego luzu. Możesz wypełnić przestrzeń dodatkowym materiałem pakowym, takim jak poduszki powietrzne, gazety lub kawałki tektury. To zapewni stabilność towaru i ograniczy ryzyko przemieszczania się podczas transportu.
 • Zabezpieczenie przed wilgocią i zgnieceniem: Jeśli istnieje ryzyko wilgoci lub zgniecenia, zalecamy zastosowanie dodatkowych środków ochronnych, takich jak plastikowe worki lub folia bąbelkowa, aby zabezpieczyć produkty przed ewentualnym uszkodzeniem.
 • Staranne oklejenie paczki: Upewnij się, że paczka jest dokładnie i solidnie zamknięta. Użyj odpowiedniej ilości taśmy klejącej, aby zapobiec przypadkowemu otwarciu paczki i wypadnięciu towaru.

Często zadawane pytania

Ile mam czasu na zwrot?
Na jaki adres należy nadać zwrot?
Czy można wymienić towar?
Czy zostaną mi zwrócone pieniądze za wysyłkę zwrotu?