zwrot do tymoteo
 • wygodne zwroty

  Wygodne Zwroty

 • zwroty
 • 11.09.2023

Zwrot do Tymoteo - jak nadać?

Zakup butów może być trudny, ponieważ konieczne jest znalezienie odpowiedniego dopasowania do indywidualnego rozmiaru i kształtu stopy, zwłaszcza przy zakupach online. Jednak nie ma powodów do niepokoju! Zawsze istnieje możliwość zwrotu towaru. Jeśli planujesz zrobić zwrot do Tymoteo, nie musisz się martwić o jego przyjęcie. Wystarczy kilka prostych kroków, aby zwrot Tymoteo zakończył się sukcesem. Skorzystaj z kreatora zwrotów dostępnego na stronie wygodnezwroty.pl i pozbądź się wszelkich obaw związanych z zakupami online!

Czy mogę zrobić zwrot do Tymoteo mojego produktu? 

Sklep Tymoteo oferuje akcesoria do obuwia, takie jak wkładki do butów i czyściki. Należy pamiętać, że w przypadku tych konkretnych produktów, po ich rozpakowaniu zwrot jest niemożliwy. Na przykład, żelowe wkładki do butów, które zostały przyklejone i odklejone, nie mogą być zwrócone. Warto jednak zauważyć, że dotyczy to tylko niektórych produktów.W Tymoteo zwroty innych towarów są możliwe, pod warunkiem, że są w dobrym stanie i termin na odstąpienie od umowy jest przestrzegany.

Jak nadać zwrot Tymoteo?

Aby dokonać zwrot do Tymoteo, zaloguj się na swoje konto i kliknij przycisk "Dodaj zwrot". Jeśli dokonałeś zakupu bez rejestracji, odnajdź wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia i kliknij przycisk "Twoje konto" na stronie sklepu. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Termin na odstąpienie od umowy wynosi 14 dni od otrzymania zakupionego towaru. Aby zachować ten termin, musisz wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy pocztą elektroniczną lub tradycyjną pocztą.

Najprostszym sposobem na dokonanie zwrotu jest skorzystanie z kreatora zwrotów, który dostępny jest na stronie wygodnezwroty.pl. Poniżej przedstawiamy kroki, które należy podjąć w tym procesie.

Tymoteo zwroty krok po kroku

 1. Wybierz opcję "samodzielnie wydrukuję etykietę".
 2. Wybierz punkt nadania paczki, taki jak Paczkomat® lub inny dostępny w Twojej okolicy.
 3. Podaj swoje dane osobowe.
 4. Podaj numer zamówienia.
 5. Wybierz preferowaną opcję płatności (przy zwrotach do Tymoteo nie jest akceptowana płatność za pobraniem).
 6. Opłać koszt przesyłki, zanieś paczkę do wybranego punktu i czekaj na zwrot pieniędzy!

Adres dla Tymoteo zwroty

Sklep Obuwniczy TYMOTEO

ul. Warszawska 319 C

42-209 Częstochowa.

Jak prawidłowo zapakować paczkę ze zwrotem?


Przygotowując zwrot Tymoteo nie należy traktować pudełka butów jako jedynie elementu ochronnego dla samych butów - pudełko jest integralną częścią zakupionego towaru i powinno zostać zwrócone do sprzedawcy w nienaruszonym stanie. Aby zapewnić ochronę pudełka podczas transportu, warto podjąć kilka dodatkowych środków ostrożności. Najlepiej jest owinąć pudełko w folię bąbelkową, a następnie umieścić je w solidnym kartonie. Dzięki temu pudełko będzie odpowiednio zabezpieczone przed otarciami i wstrząsami.

Często zadawane pytania

Jaki jest adres do zwrotu?
 Ile mam czasu na dokonanie zwrotu?
Czy można zanieść zwrot do sklepu stacjonarnego?
Kiedy zostaną mi zwrócone pieniądze?