Zwrot Do Modne Duże Rozmiary – Niezawodny I Prosty Sposób

Zwrot do Modne Duże Rozmiary jest procesem prostym i szybkim. Firma ma na celu stworzenie wyjątkowego połączenia wysokiej jakości usług i szerokiej oferty odzieży w dużych rozmiarach, aby zakupy online były prawdziwą przyjemnością. Mimo że każdy produkt jest opisany z uwzględnieniem wymiarów dla każdego rozmiaru, istnieje ryzyko, że otrzymany model może nie pasować lub nie spełniać innych oczekiwań. Jeśli tak się stanie, jest możliwość dokonania wymiany lub zwrotu towaru bez podawania przyczyny. W niniejszym artykule dowiesz się, jak zwrócić produkty do Modne Duże Rozmiary.

Modne Duże Rozmiary Zwroty – Jakie Produkty Można Zwrócić?

Modne Duże Rozmiary to sklep internetowy, który oferuje klientom szeroki wybór odzieży plus size, w rozmiarach 42-64. Asortyment obejmuje całą gamę produktów, aby zaspokoić potrzeby klientów o różnych gustach i preferencjach. W ofercie znajdują się:

 • sukienki na każdą okazję,
 • okrycia wierzchnie,
 • tuniki,
 • spodnie,
 • dodatki i akcesoria: bielizna, rajstopy, torebki.

Zgodnie z przepisami ustawy o prawach konsumenta, osoby fizyczne, nieprowadzące działalności gospodarczej, mają prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa bez konieczności podawania przyczyn i bez dodatkowych kosztów, z wyjątkiem opłat związanych z dostarczeniem zwracanych produktów. Klient ma możliwość skorzystania z tego prawa w terminie 30 dni od daty zawarcia umowy.

Podczas dokonywania zwrotu produktów istotne jest, aby były one zwrócone w nienaruszonym stanie, takim samym jak w chwili dostarczenia. Nie powinny posiadać żadnych oznak użytkowania, takich jak zapach perfum, plamy czy ślady prania.

Z uwagi na względy higieniczne i zdrowotne, majtki oraz rajstopy, które są częścią bielizny osobistej, nie mogą być poddane zwrotowi.

Zwrot Modne Duże Rozmiary – Jak Nadać? 

Zwrot produktów do Modne Duże Rozmiary jest niezwykle prosty i wygodny. Aby dokonać zwrotu, wystarczy skorzystać ze strony wygodnezwroty.pl. Należy odesłać produkty wraz z wypełnionym formularzem zwrotu oraz numerem konta bankowego. Ważne jest także przygotowanie numeru zamówienia. Następnie należy wybrać Modne Duże Rozmiary z listy dostępnych sklepów i postępować zgodnie z instrukcjami. Istnieje możliwość samodzielnego wydruku etykiety zwrotnej lub pominięcia tego kroku.

Modne Duże Rozmiary Zwroty Krok Po Kroku 

Usługa wygodnezwroty.pl zapewnia łatwe i bezpieczne rozwiązanie dla zwrotów. Oto instrukcja krok po kroku, jak dokonać zwrot do Modne Duże Rozmiary:

 1. Odwiedź stronę wygondezwroty.pl.
 2. Wybierz Modne Duże Rozmiary z listy dostępnych sklepów.
 3. Przygotuj numer zamówienia i wypełnij formularz zwrotu.
 4. Jeśli wybierzesz opcję bez drukowania etykiety i nadanie w Paczkomat® InPost, otrzymasz potwierdzenie oraz kod drogą sms lub e-mail. Będzie on potrzebny do nadania paczki. Pamiętaj, że ważny jest przez 72 godziny. Możesz też wybrać opcję DHL POP. Określ w co zapakowana jest przesyłka i ile waży.
 5. Jeśli wybierzesz opcję drukowania etykiety, istnieje możliwość wysyłki poprzez GLS oraz DHL POP. Zostaną wskazane punkty odbioru, takie jak np. Żabka, gdzie możesz dostarczyć paczkę.
 6. Przygotuj paczkę, nie zapomnij dołączyć numeru konta i wypełnionego formularza zwrotu, co przyspieszy proces zwrotu. 
 7. Ostatnim krokiem jest nadanie paczki w wybranym punkcie. To wszystko!

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu Modne Duże Rozmiary, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę

Gdzie Nadać Zwrot Do Modne Duże Rozmiary?

Zwrot Modne Duże Rozmiary powinien zostać wysłany na adres:

Modne Duże Rozmiary,
ul. Żytnia 15 lokal 21 B, 
01-014 Warszawa

Modne Duże Rozmiary Zwroty – Jak Zapakować Przesyłkę Do Zwrotu?

Zaleca się dołączenie formularza zwrotu do paczki. Upewnij się, że przesyłka jest starannie zabezpieczona przed ewentualnymi uszkodzeniami w trakcie transportu. Możesz użyć wypełniaczy lub folii bąbelkowej, aby zapewnić stabilność wewnątrz opakowania. Upewnij się również, że wszelkie wcześniejsze etykiety zostały usunięte lub zastąpione. Na koniec sprawdź, czy paczka jest odpowiednio zamknięta. Następnie dostarcz przesyłkę do wybranego punktu nadawczego.

Często zadawane pytania

Ile Jest Czasu Na Zwrot Modne Duże Rozmiary?
Jakich Produktów Nie Można Zwracać?
Kiedy Otrzymam Zwrot Środków Na Konto?
Czy Jest Możliwość Zwrotu W Przypadku Zakupu Na Fakturę?