zwrot do mmaniak

Zwrot do MMANIAK - jak to zrobić?

 • wygodne zwroty

  Wygodne Zwroty

 • zwroty
 • 13.09.2023

Zakupiłeś produkt w sklepie MMANIAK, który nie spełnił Twoich oczekiwań? Nie ma sprawy, możesz go zwrócić. Wykonaj zwrot do mmaniak za pośrednictwem platformy wygodnezwroty.pl, to szybki i prosty sposób na dokonanie zwrotu.

MMANIAK zwroty - jakie produkty można zwrócić?

Przed zgłoszeniem reklamacji należy dokładnie ocenić stan produktu i upewnić się, że wady nie wynikają z niewłaściwego użytkowania lub pielęgnacji. Aby otrzymać pełny zwrot środków, produkt musi być nieużywany, bez żadnych śladów użytkowania. Konsument ponosi odpowiedzialność za ewentualne zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Dlatego sklep mmaniak.pl zastrzega sobie możliwość obniżenia wartości zwracanej kwoty Klientowi, jeśli zwracany towar jest używany i nie nadaje się do dalszej sprzedaży po pierwotnej cenie.

Warto pamiętać, że sklep mmaniak.pl nie realizuje bezpośrednich wymian towarów. Jeśli chcesz wymienić produkt, musisz najpierw wykonać zwrot mmaniak, a następnie dokonać osobnego zakupu nowego produktu.

Aby przyspieszyć proces reklamacji lub zwrotu, zaleca się dołączenie oryginału lub kopii paragonu otrzymanego w paczce lub wydrukowanego potwierdzenia złożenia zamówienia.

Jak nadać MMANIAK zwroty krok po kroku?

Oto instrukcja krok po kroku dotycząca nadawania zwrotów za pomocą platformy wygodnezwroty.pl:

 1. Wybierz Typ Zwrotu. Najpierw zdecyduj, czy chcesz nadać zwrot mmaniak bez etykiety, czy też chcesz samodzielnie wydrukować etykietę.
 2. Następnie wybierz odpowiednią firmę kurierską, która dostarczy zwracany produkt do nadawcy. Możesz wybrać opcję InPost Paczkomat 24/7® (nadać w punkcie DHL, w automacie firmy DHL, w Żabce, inmedio lub 1minute). Pamiętaj, że jeśli korzystasz z InPost Paczkomat®, przesyłka musi być zgodna z parametrami automatu Paczkomat®.
 3. Wpisz swoje dane. Możesz także skorzystać z opcji logowania przez Google lub Facebook, aby ułatwić proces.
 4. Podaj Numer Zamówienia. Opcjonalnie wprowadź numer zamówienia, jeśli jest to wymagane przez sklep mmaniak.pl. Sprawdź na stronie sklepu, czy taka informacja jest konieczna.
 5. Upewnij się, że akceptujesz niezbędne zgody, aby kontynuować proces zwrotu.
 6. Zapłać za Przesyłkę. Dokonaj płatności za przesyłkę, jeśli jest to wymagane.
 7. Spakuj Produkt. Najlepiej zwrócić produkt w oryginalnym opakowaniu, w jakim został dostarczony. Jeśli to niemożliwe, odpowiednio zabezpiecz zwracany produkt, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu.
 8. Odeślij Przesyłkę. Jeśli używasz oryginalnego opakowania, upewnij się, że nie ma na nim etykiety nadawczej. Możesz ją zerwać, zamazać lub zakleić nową etykietą, aby zapewnić prawidłową dostawę przesyłki.
 9. Etykieta Wysyłkowa. Przyklej etykietę wysyłkową, jeśli wydrukowałeś własną etykietę lub napisz wygenerowany numer zwrotu w sposób czytelny, jeśli wybrałeś opcję zwrotu bez etykiety.
 10. Nadaj Przesyłkę. Dostarcz przesyłkę w wybranej placówce InPost Paczkomat lub za pośrednictwem firmy przewozowej DHL.
 11. Ciesz się Spokojem. Teraz możesz spokojnie czekać na zakończenie procesu zwrotu i odzyskanie środków za zwracany produkt dzięki wygodnezwroty.pl!

Ta instrukcja ma na celu ułatwienie procesu zwrotu, zapewniając dokładne wskazówki krok po kroku.

Gdzie nadać zwrot MMANIAK?

Możesz dokonać zwrotu za pośrednictwem urządzenia InPost Paczkomat 24/7®, nadać go w punkcie DHL, na przykład w automacie wysyłkowym firmy DHL, w Żabce, w inmedio lub 1minute. Alternatywnie, masz możliwość, aby wykonać zwrot mmaniak bezpośrednio na podany adres:

MMANIAK.PL

ul. Piastów Śląskich 65

01-494 Warszawa

Jak zapakować przesyłkę?

Jeśli chcesz wykonać zwrot do mmaniak, najlepiej jest użyć oryginalnego opakowania, w którym produkt został dostarczony. Jednak jeśli nie masz już tego opakowania, konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie produktu, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Oto kilka kroków, które możesz podjąć:

 1. Upewnij się, że produkt jest bezpiecznie umieszczony w opakowaniu, które wybrałeś do zwrotu. Zabezpiecz go przed przypadkowym otwarciem, najlepiej używając taśmy klejącej, aby opakowanie było zamknięte "na wzór litery H".
 2. Jeśli zwrot do mmaniak to mniejszy produkt, tak jak ubranie, możesz wykorzystać różne dostępne opcje. Możesz umieścić go w kopercie bąbelkowej, owinąć szarym papierem, włożyć do foliopaku lub użyć grubszego, nieprzezroczystego worka, który szczelnie zakleisz.
 3. Jeśli używasz opakowania, które otrzymałeś w zamówieniu, upewnij się, że nie ma na nim żadnej etykiety nadawczej. Możesz ją zerwać, całkowicie zamazać lub zakleić nową etykietą. To zapewni prawidłową dostawę Twojej przesyłki.
 4. Jeśli skorzystałeś z opcji zwrotu bez etykiety, upewnij się, że na opakowaniu lub paczce umieściłeś czytelnie wygenerowany numer zwrotu. To pomoże w zidentyfikowaniu Twojej przesyłki i przetworzeniu mmaniak zwroty.

Często zadawane pytania

Ile jest czasu na zwrot?
Jaki jest adres do zwrotu?
Czy należy wydrukować etykietę zwrotną?
Po jakim czasie otrzymasz zwrot środków na konto?