Zwrot Do Karko – Jak Poprawnie Zwrócić Produkty?

Zwrot do Karko może być łatwym zadaniem, nawet gdy nie przekonuje nas zakupiony produkt. Karko.pl to platforma sprzedażowa oferująca ubrania w rozmiarach plus size, od 38 do 56, w większości oparte na autorskich projektach i wykonane w polskich szwalniach. Modele te cechują się nowoczesnym designem i wygodą noszenia. Wiele osób decyduje się na zakupy online ze względu na prostotę, ale istnieje ryzyko, że produkt nie spełni naszych oczekiwań i będziemy chcieli go zwrócić. Przedstawiamy prosty sposób na dokonanie zwrotu do Karko!

Karko Zwroty – Jakie Produkty Można Zwrócić?

Aby dokonać zwrotu produktów, konieczne jest, aby były one w nienaruszonym stanie, z nietkniętą plombą i oryginalną metką. Nie powinny wykazywać żadnych śladów użytkowania – każda część musi być kompletna, a produkt zachowany w niezmienionym stanie. Klient jest odpowiedzialny za ewentualne zmniejszenie wartości zwracanego towaru, które mogą wyniknąć z używania go w sposób wykraczający poza to, co jest niezbędne do oceny jego charakteru, cech i funkcji.

Zgodnie z polityką firmy, klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego produktu, bez konieczności podawania przyczyny, w ramach odstąpienia od umowy.

Zwrot Karko – Jak Nadać? 

Aby złożyć reklamację lub dokonać zwrotu na Karko.pl, wymagane są dowody zakupu (paragon lub faktura) oraz oryginalne opakowanie.

Najprostszym sposobem na zwrot Karko jest skorzystanie z platformy wygodnezwroty.pl. Pierwszym krokiem jest przygotowanie numeru zamówienia, a następnie należy wybrać Karko z listy sklepów i postępować zgodnie z instrukcjami. System automatycznie wygeneruje etykietę, którą należy nakleić na oryginalne opakowanie. Można pominąć ten krok. Zostanie wtedy wysłany kod, który należy wprowadzić do Paczkomat® InPost lub podać w punkcie DHL POP.

Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu oraz protokół zwrotu. W ciągu 5 dni od otrzymania paczki, zostanie podjęta decyzja w sprawie możliwości zwrotu. Informacje te zostaną przesłane drogą mailową na podany adres e-mail. Zwrot środków na konto nastąpi w ciągu 14 dni od pozytywnej decyzji.

Karko Zwroty Krok Po Kroku 

Platforma wygodnezwroty.pl zapewnia szybkie bezpieczne możliwości dokonywania zwrotów. Poniżej przedstawiamy instrukcję dotyczącą zwrotu na Karko:

  1. Wypełnij formularz zwrotu i odwiedź stronę wygodnezwroty.pl.
  2. Wybierz sklep „Karko” z listy dostępnych sklepów.
  3. Wypełnij formularz online, wybierając preferowaną metodę zwrotu.
  4. Jeśli wybierzesz opcję bez drukowania etykiety, możesz zdecydować się na usługę Paczkomat® InPost. Po wypełnieniu formalności i zaakceptowaniu,  poczekaj na potwierdzenie. Otrzymasz sms i e-mail z kodem, dzięki któremu nadasz paczkę. Ważny jest on 72h. Możesz też wybrać opcję DHL POP. Określ w co zapakowana jest przesyłka i ile waży, a następnie postępuj według instrukcji.
  5. Jeśli wybierzesz opcję wydrukowania etykiety, wyznaczone zostaną punkty GLS oraz DHL POP, do których można dostarczyć paczkę, takie jak np. Żabka.
  6. Starannie zapakuj paczkę. 
  7. Nadaj paczkę w wybranym punkcie. Gotowe!

Pamiętaj, aby dołączyć formularz zwrotu oraz dowód zakupu, ponieważ są one niezbędne do dokonania zwrotu.

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu Karko, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę

Zwrot Karko – Gdzie Nadać?

Przesyłkę zawierającą zwracane produkty zakupione w sklepie internetowym należy wysłać na poniższy adres:

Robert Karkowski – KARKO
ul. Krzeszowska 62, piętro IV
23-400 Biłgoraj

Karko Zwroty – Jak Zapakować Przesyłkę Do Zwrotu?

Należy pamiętać, aby wszystkie zwracane ubrania pozostawały nietknięte. Konieczne jest użycie oryginalnego opakowania i załączenie dowodu zakupu. Starannie złożone ubrania powinny być pozbawione zagnieceń i uszkodzeń. W celu zabezpieczenia ich przed ewentualnymi uszkodzeniami, możesz użyć wypełniaczy, takich jak gazety, kawałki tektury lub worki powietrzne. Na zewnętrznej stronie paczki umieść etykietę zwrotu, upewniając się, że poprzednie etykiety są zasłonięte lub usunięte. Sprawdź, czy paczka została odpowiednio zamknięta i zabezpieczona. Następnie dostarcz paczkę do wybranego punktu nadawczego.

Często zadawane pytania

Ile Jest Czasu Na Zwrot Karko?
Jakie Produkty Nie Podlegają Wymianie?