Zwrot Do Fasardi – Szybkie I Proste Zwroty

Zwrot do Fasardi może być łatwym i szybkim zadaniem. Fasardi to sklep online, który oferuje różnorodny wybór odzieży dla kobiet. Sklep został założony w 2011 roku, a przez kolejne 11 lat założycielom udało się odnieść sukces w sprzedaży swoich produktów. W przypadku zakupów internetowych, zdarza się, że nie jesteśmy w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. W takich sytuacjach, Klientom przysługuje prawo do zwrotu towaru. Przeczytaj poniżej, jak najszybciej i bezpiecznie zrealizować zwrot Fasardi!

Fasardi Zwroty – Jakie Produkty Można Zwrócić?

Fasardi, sklep internetowy, oferuje bogaty wybór produktów, w tym:

 • eleganckie sukienki na specjalne okazje,
 • ubrania na co dzień,
 • różnorodne dodatki, takie jak torebki, biżuteria, paski, szaliki i rękawiczki,
 • odzież dziecięca dla dziewczynek i chłopców,
 • obuwie.

Klient ma prawo do zwrotu w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania towaru. W przypadku umowy obejmującej wiele osobno dostarczanych przedmiotów, termin ten wygasa po 14 dniach od daty otrzymania ostatniego z tych przedmiotów. Klient nie jest zobligowany do podania przyczyny zwrotu. Przepisy dotyczące zawierania umów na odległość stanowią podstawę tych zasad.

Zwrot Fasardi – Jak Nadać?

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, klient powinien jasno poinformować sprzedawcę o swojej decyzji. Może to zrobić poprzez napisanie pisma i wysłanie go pocztą na adres sklepu:

FASARDI
ul. Warszawska 44/50,
95-200 Pabianice,

lub przesłanie wiadomości e-mail na adres: sklep@fasardi.com.

Zwrot do Fasardi może być łatwiejszy. Wystarczy skorzystać ze strony wygodnezwroty.pl. Przygotuj numer zamówienia i wypełnić formularz zwrotu. Następnie należy wybrać sklep Fasardi z listy i postępować zgodnie z instrukcjami. Istnieje możliwość samodzielnego wydrukowania etykiety lub pominięcia tego kroku. 

Fasardi Zwroty Krok Po Kroku 

Serwis wygodnezwroty.pl zapewnia możliwość wygodnych i bezpiecznych zwrotów. Oto instrukcja zwrotu dla sklepu Fasardi:

 1. Odwiedź stronę wygodnezwroty.pl.
 2. Wybierz sklep Fasardi z listy dostępnych sklepów.
 3. Przygotuj numer zamówienia i wypełnij formularz.
 4. Jeśli wybierzesz opcję bez drukowania etykiety i Paczkomat® InPost, oczekuj na potwierdzenie. Otrzymasz SMS oraz e-mail z kodem, który będzie potrzebny do nadania paczki w Paczkomat® Inpost. Pamiętaj, że jest on ważny przez 72 godziny. Możesz też wybrać opcję DHL POP. Określ w co zapakowana jest przesyłka i ile waży, a następnie postępuj według instrukcji
 5. Jeśli wybierzesz opcję wydrukowania etykiety, do wyboru będziesz mieć wysyłkę poprzez firmę kurierską GLS oraz DHL POP. Następnie zostaną wyznaczone punkty, do których możesz dostarczyć paczkę.
 6. Przygotuj paczkę i nie zapomnij dołączyć formularza zwrotu.
 7. Nadaj paczkę w wybranym punkcie. Gotowe!

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu Fasardi, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę

Fasardi Zwroty – Jak Zapakować Przesyłkę Do Zwrotu?

Aby odpowiednio przygotować przesyłkę do zwrotu, należy przestrzegać kilku istotnych kroków. Pierwszym z nich jest załączenie formularza zwrotu. Następnie, upewnij się, że przedmiot został właściwie zabezpieczony przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu. Dodanie materiałów wypełniających, takich jak kartonowe wiórki lub gazety, może zapewnić stabilność wewnątrz opakowania. Ważne jest również, aby usunąć lub zastąpić wszelkie poprzednie etykiety. Na zakończenie, sprawdź, czy wszystko jest odpowiednio zamknięte i uszczelnione, a następnie dostarcz paczkę do wybranego punktu nadawczego.

Często zadawane pytania

Ile Jest Czasu Na Zwrot Fasardi?
Jakich Produktów Nie Można Zwracać?
Kiedy Otrzymam Zwrot Środków Na Konto?