Zwrot Do Butosklep – Szybki I Niezawodny Sposób

Zwrot do Butosklep może być łatwym i szybkim zadaniem. Marka została założona w 2011 roku przez entuzjastów obuwia. Ich celem jest sprzedaż wysokiej jakości obuwia, które doskonale łączy elegancję z wygodą. W dzisiejszych czasach zakupy online mają wiele zalet, jednak zdarza się, że mimo dokładnych opisów na stronie, nie jesteśmy zadowoleni z ostatecznego produktu. W takich przypadkach, mamy możliwość zwrócenia towaru, zwykle w przeciągu 14 dni. Dzięki platformie wygodnezwroty.pl, ta czynność staje się niezwykle prosta!

Jakie Produkty Można Zwrócić? Zwrot Butosklep

Butosklep sklep internetowy, oferuje różnorodny asortyment, w którym znajduje się nie tylko szeroki wybór obuwia, ale także inne produkty, takie jak:

 • obuwie damskie,
 • obuwie męskie,
 • buty dziecięce,
 • akcesoria: biżuteria, okulary, paski,
 • kosmetyki dla domu i obuwia.

Klient posiada uprawnienie do zwrotu produktu w ciągu 30 dni od otrzymania zamówienia, bez konieczności podawania przyczyny. Aby dokonać zwrotu, produkt powinien być w nienaruszonym stanie, zgodnym z oryginalnym stanem dostarczenia, bez żadnych śladów użytkowania lub zabrudzeń. Ważne jest, aby zachować również oryginalne opakowanie.

Butosklep Zwroty – Jak Nadać Przesyłkę? 

W pierwszej kolejności należy poinformować sprzedawcę o zamiarze dokonania zwrotu. W tym celu należy wysłać wiadomość mailową na adres: kontakt@butosklep.pl

alternatywnie, można skontaktować się ze sprzedawcą, przesyłając pisemne zgłoszenie na adres korespondencyjny: 

BUTOSKLEP
ul. Warszawska 7
98-400 Wieruszów

Jest możliwość wypełnienia formularz zwrotu, który znajduje się w regulaminie  sklepu, jednak jest to krok opcjonalny. Najłatwiejszym i najwygodniejszym sposobem na dokonanie zwrotu jest skorzystanie z platformy wygodnezwroty.pl. W tym przypadku wystarczy przygotować numer zamówienia i wypełnić formularz dostępny na stronie. Następnie należy wybrać sklep Butosklep z listy dostępnych opcji i postępować zgodnie z instrukcjami. Istnieje również możliwość samodzielnego wydrukowania etykiety zwrotnej, jednak jeśli klient nie chce z tego skorzystać, zostanie wygenerowany specjalny kod, który należy podać w Paczkomat® InPost lub DHL POP.

Butosklep Zwroty Krok Po Kroku 

Platforma wygodnezwroty.pl oferuje klientom bezpieczne i szybkie rozwiązanie dla zwrotów. Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak zwrócić produkt do sklepu Butosklep:

 1.  Odwiedź stronę wygodnezwroty.pl.
 2.  Wybierz z listy sklep Butosklep.
 3.  Przygotuj numer zamówienia i wypełnij formularz na stronie internetowej.
 4. Masz możliwość wyboru opcji Paczkomat® InPost, która nie wymaga drukowania etykiety. Po dokonaniu zwrotu, otrzymasz potwierdzenie oraz kod w formie wiadomości SMS i e-maila. Ten kod będzie ważny przez 72 godziny. Jeżeli nie chcesz drukować etykiety, alternatywnie możesz skorzystać z opcji DHL POP. W trakcie procesu zwrotu, określ również, w jaki sposób przesyłka została zapakowana oraz jej wagę.
 5. Jeżeli zdecydujesz się na wydrukowanie etykiety, nie będziesz mógł skorzystać z możliwości nadania przesyłki w Paczkomat® InPost. Zostaną określone konkretne punkty, do których będzie należało dostarczyć paczkę, takie jak na przykład sklepy Żabka.
 6. Starannie przygotuj paczkę.
 7. Ostatnim krokiem jest dostarczenie paczki do wybranego punktu. Gotowe!

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu Butosklep, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę

Zwrot Do Butosklep – Gdzie Nadać?

Aby dokonać zwrotu produktów zakupionych w sklepie internetowym Butosklep, należy je odesłać na następujący adres:

BUTOSKLEP
ul. Warszawska 7
98-400 Wieruszów

Butosklep Zwroty – Jak Zapakować Przesyłkę?

Aby właściwie zapakować przesyłkę do zwrotu, zalecamy przestrzeganie kilku wskazówek. W pierwszej kolejności, przygotuj oryginalne opakowanie, w którym otrzymałeś produkty.

Warto dobrze zabezpieczyć zwracane obuwie lub akcesoria. Możesz użyć papieru lub folii bąbelkowej, aby zapewnić odpowiednią ochronę.

Możesz załączyć formularz zwrotu, jednak nie jest to konieczne. Znajdziesz go w regulaminie  sklepu.

Jeśli decydujesz się na własne drukowanie etykiety, upewnij się, że przyklejasz ją w widocznym miejscu na paczce. Na zakończenie, starannie zamknij paczkę, używając taśmy klejącej. To wszystko!

Często zadawane pytania

Ile Jest Czasu Na Zwrot Butosklep?
Kto Jest Odpowiedzialny Za Płatność Związaną Ze Zwrotem Towaru?
Kiedy Otrzymam Zwrot Środków Na Konto?