Zwrot Do Brendi – Wygodny I Łatwy Sposób Na Zwrot

Zwrot w sklepie internetowym Brendi jest łatwym i szybkim procesem. Brendi to butik online, który oferuje bogaty wybór kurtek i odzieży dla kobiet oraz mężczyzn, w tym zarówno standardowe rozmiary, jak i produkty plus size. Zakup kurtek i płaszczy zimowych przez internet może być wyzwaniem, gdyż istnieje ryzyko wybrania niewłaściwego rozmiaru lub koloru, a to wiąże się z dużymi kosztami. Na szczęście, dzięki platformie wygodnezwroty.pl, zwrot Brendi jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Brendi Zwroty – Jakie Produkty Można Zwrócić?

Oferta sklepu internetowego Brendi obejmuje różnorodne modele kurtek, ale nie tylko. Można znaleźć w niej:

 • eleganckie kurtki,
 • płaszcze,
 • ramoneski,
 • kurtki przejściowe,
 • odzież damską i męską,
 • dodatki: obuwie, czapki, szaliki.

Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 30 dni i można go zachować poprzez odesłanie towaru przed jego upływem. Nie jest wymagane wcześniejsze zgłaszanie chęci zwrotu. Wystarczy jedynie odesłać produkt.

Podczas dokonywania zwrotu produktów istotne jest, aby były one zwrócone w nieuszkodzonym stanie, identycznym z momentem dostarczenia. Produkty nie mogą wykazywać żadnych śladów użytkowania. 

Zwrot Brendi – Jak Nadać? 

Zwrot do sklepu Brendi może być niezwykle prosty, dzięki skorzystaniu ze strony wygodnezwroty.pl. Aby dokonać zwrotu, ważne jest przygotowanie numeru zamówienia i wypełnienie formularza zwrotu, który jest dostępny w formacie PDF na stronie internetowej. Następnie należy wybrać sklep Brendi z listy i postępować zgodnie z instrukcjami. Istnieje możliwość samodzielnego wydrukowania etykiety zwrotnej, ale można także pominąć ten krok. 

Klient, chcący skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, nie jest zobligowany do poinformowania sprzedawcy.

Brendi Zwroty Krok Po Kroku 

Instrukcja zwrotu produktów do sklepu Brendi poprzez platformę wygodnezwroty.pl zapewnia niezawodne i bezpieczne rozwiązanie. Poniżej znajduje się szczegółowa instrukcja krok po kroku:

 1. Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl.
 2. Na liście dostępnych sklepów, wybierz opcję „Brendi” jako miejsce zwrotu..
 3. Przygotuj numer zamówienia i uzupełnij formularz.
 4. Jeśli zdecydujesz się na opcję bez drukowania etykiety i nadania za pomocą Paczkomat® Inpost, poczekaj na potwierdzenie. Otrzymasz wiadomość SMS oraz e-mail z kodem, który umożliwi nadanie paczki. Ważność tego kodu wynosi 72 godziny. Możesz też wybrać opcję DHL POP. Określ w co zapakowana jest przesyłka i ile waży.
 5. Jeśli zdecydujesz się na opcję wydrukowania etykiety, nie będzie możliwości nadania paczki w Paczkomat® Inpost. Zostaną wyznaczone punkty GLS oraz DHL POP, do których można dostarczyć paczkę.
 6. Przygotuj paczkę, upewniając się, że dołączasz do niej wypełniony formularz zwrotu. 
 7. Ostatnią czynnością jest dostarczenie paczki do wybranego punktu. To wszystko!

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu Brendi, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę

Gdzie Nadać Zwrot Do Brendi?

Aby zwrócić produkty zakupione w sklepie internetowym, należy je wysłać na następujący adres:

RBC Łukasz Rosiński,
ul. Północna 7, 
08-106 Zbuczyn

Brendi Zwroty – Jak Zapakować Przesyłkę Do Zwrotu?

Aby skorzystać z usług wygodnezwroty.pl i zapewnić bezpieczne dostarczenie przesyłki, należy przestrzegać kilku zasad. Przede wszystkim ważne jest, aby dołączyć wypełniony formularz zwrotów. Następnie należy upewnić się, że zwracany przedmiot jest umieszczony w oryginalnym opakowaniu i odpowiednio zabezpieczony, aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu. W trakcie pakowania przesyłki nie należy używać taśmy klejącej bezpośrednio na produkcie. Konieczne jest także usunięcie lub zastąpienie wszystkich poprzednich etykiet. Na zakończenie warto sprawdzić, czy paczka jest odpowiednio zamknięta i zabezpieczona, a następnie dostarczyć ją do wybranego punktu nadawczego.

Często zadawane pytania