zwrot do basketzone

Zwrot do Basketzone - dowiedz się jak zrobić szybko i łatwo to wykonać

  • wygodne zwroty

    Wygodne Zwroty

  • zwroty
  • 11.09.2023

Aby dowiedzieć się, jak zrobić zwrot do Basketzone, możesz skorzystać z platformy wygodnezwroty.pl. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje i wytyczne, które pozwolą ci dokonać zwrotu wybranych towarów bez zbędnych formalności. Możesz kliknąć przycisk "NADAJ ZWROT" lub przejść na stronę.

Zwrot do Basketzone - jakie produkty można zwrócić?

Jeśli chcesz zwrócić produkty do Basketzone, musisz pamiętać, że masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 30 dni od daty otrzymania towaru. Zwrot jest możliwy tylko dla towarów, które nie noszą śladów użytkowania.

Jak nadać w Basketzone zwroty?

Aby nadać zwrot do Basketzone, musisz poinformować sklep o swojej decyzji drogą e-mailową, wysyłając wiadomość na adres: sklep@basketzone.pl. Następnie zapakuj zwracany towar wraz z dowodem zakupu i wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy. Upewnij się, że paczka jest odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń towaru. Na paczce musisz również umieścić napis "ZWROT".

Basketzone zwroty - poradnik krok po kroku

Proces zwrotu na platformie wygodnezwroty.pl składa się z kilku kroków:

Krok 1: Wybierz sklep, z którego chcesz zwrócić zakupiony towar spośród bogatej bazy ponad 10 tysięcy sklepów.

Krok 2: Wypełnij prosty formularz zwrotu i opłać przesyłkę. Podaj szczegóły dotyczące przesyłki, wybierz preferowaną firmę kurierską, wprowadź swoje dane i ureguluj opłatę za przesyłkę. Wszystko odbywa się online, bez konieczności drukowania etykiet ani adresowania paczki.

Krok 3: Dostarcz paczkę do wybranego punktu nadania, takiego jak Paczkomat® InPost, sklepy Żabka, Stokrotka, Lidl i wiele innych. Wybierz dogodną lokalizację i oddaj paczkę.

Krok 4: Oczekuj na zwrot środków. Sklep dokona zwrotu pieniędzy w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Gdzie nadać zwrot Basketzone?

Wyślij paczkę na adres:

BASKETZONE.PL

Nowogrodzka 2c 

92-221 Łódź

Jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Pamiętaj, aby solidnie zapakować i zakleić paczkę, używając foliopaku lub kartonowego opakowania. Zaleca się również dodatkowe zabezpieczenia, takie jak folia bąbelkowa lub szary papier, aby zapobiec uszkodzeniom towaru. Pamiętaj, aby do paczki włożyć również dowód zakupu wraz z wypełnionym formularzem.

Często zadawane pytania