• Start
  • Blog
  • Zwrot do Atlasformen - co powinieneś wiedzieć?
zwrot do atlasformen
  • wygodne zwroty

    Wygodne Zwroty

  • zwroty
  • 12.09.2023

Zwrot do Atlasformen - co powinieneś wiedzieć?

Atlasformen.pl to platforma internetowa oferująca odzież i akcesoria outdoor wykonane z najlepszych jakościowo, naturalnych materiałów, dostępnych w atrakcyjnych cenach. Choć produkty oferowane przez tę platformę cieszą się popularnością, czasem zdarza się, że zamówiony towar nie spełnia naszych oczekiwań. W takiej sytuacji, warto skorzystać z możliwości zwrotu produktów i wybrać platformę wygodnezwroty.pl, która umożliwia szybki i bezproblemowy zwrot do Atlasformen.

Zwrot Atlasformen - które produkty można zwrócić 

Na platformie można dokonać zwrotu produktów, które nie zostały użyte, nie noszą śladów użytkowania, nie mogą być odesłane z powodów higienicznych, towarów spersonalizowanych oraz nośników audio, wideo i oprogramowania po ich odpieczętowaniu. Klient ma 100 dni od momentu otrzymania zamówionego produktu na podjęcie decyzji o zwrocie.

Jak przeprowadzić zwrot do Atlasformen?

Aby dokonać zwrotu zakupionego towaru, należy odesłać go w oryginalnym opakowaniu, wraz ze wszystkimi elementami zawartymi w paczce (instrukcja, akcesoria itd.) i dokumentem zwrotu przesłanym na fakturze, w określonym terminie, na adres wskazany poniżej. Zwrot można dokonać za pośrednictwem Poczty Polskiej, ale jeszcze wygodniejszą opcją jest skorzystanie z platformy wygodnezwroty.pl, gdzie cały proces przebiega szybko i sprawnie.

Atlasformen zwroty - krok po kroku

Platforma wygodnezwroty.pl zapewnia prosty i bezproblemowy proces zwrotu zakupionego towaru. Poniżej przedstawiamy szczegółową instrukcję, która opisuje poszczególne kroki:

Krok 1:

Wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić zakupiony towar. Masz do dyspozycji szeroki wybór, który sprosta Twoim oczekiwaniom, ponieważ oferta jest ciągle poszerzana.

Krok 2:

Wypełnij prosty formularz zwrotu i opłać przesyłkę. Podaj parametry przesyłki, wybierz preferowaną firmę kurierską, wprowadź swoje dane i opłać przesyłkę. Nie musisz drukować etykiety ani adresować paczki - cały proces odbywa się online, wygodnie i łatwo.

Krok 3:

Dostarcz paczkę do wybranego punktu nadania. Wybierz jeden z 44 tysięcy dostępnych punktów, np. Paczkomaty InPost, sklepy Żabka, Lidl itp. Przenieś paczkę do wybranego punktu i oddaj przesyłkę - to wszystko, co musisz zrobić.

Krok 4:

Teraz pozostaje tylko czekać na zwrot pieniędzy. Sklep, do którego zwracasz towar, zwróci Ci środki w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Możesz mieć pewność, że zwrot zostanie przetworzony szybko i profesjonalnie.

Gdzie wysłać zwrot do Atlasformen?

Towar, który zwracasz, należy odesłać na adres:

ATLAS FOR MEN XPO Logistics

ul. Orląt Lwowskich 146

41-208 Sosnowiec

Jak zapakować zwrot Atlasformen?

Ważne jest odpowiednie zapakowanie towaru, aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu. Odesłany towar powinien znajdować się w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi produktami znajdującymi się w środku. Upewnij się, że w paczce znajduje się także formularz zwrotu oraz paragon zakupu.

Często zadawane pytania

Ile czasu przysługuje na zwrot produktów na Atlasformen?
Jaki jest adres zwrotu dla Atlasformen?
Kto pokrywa koszty zwrotu zakupionego towaru?
Czy trzeba wydrukować etykietę zwrotną?