zwrot do butsklep
  • Wygodne Zwroty

  • zwroty
  • 24.08.2023

Zwrot ButSklep – Jak Zwrócić Towar?

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z sytuacją, gdy zamówione przez Ciebie obuwie nie pasowało? A może po prostu chciałbyś zwrócić produkt, który zakupiłeś? Wykonanie zwrotu do ButSklep jest możliwe za pośrednictwem platformy wygodnezwroty.pl, która zapewnia szybki i bezpieczny proces zwrotu towaru. Zapraszamy do zapoznania się z tym artykułem, aby dowiedzieć się więcej na temat zwrot ButSklep!

ButSklep Zwroty – Jakie Produkty Można Zwrócić? 

W przypadku zwrotu w ButSklep, możesz zwrócić dowolny produkt, który nie nosi śladów użytkowania. Ważne jest, aby pamiętać, że masz aż 100 dni na dokonanie zwrotu towaru.

Jak Nadać Zwrot Do ButSklep?

ButSklep daje nam trzy opcje zwrotu towaru: kurier DHL, punkt odbioru UPS Access Point i Paczkomat® Inpost. Niemniej jednak, najlepszym i najbardziej wygodnym sposobem zwrotu jest skorzystanie z portalu wygodnezwroty.pl. Ten portal zapewnia wygodne rozwiązania dla zwrotów w sklepie ButSklep. Dzięki tej platformie możesz łatwo zwrócić produkt, który nie spełnił twoich oczekiwań.

ButSklep Zwroty – Jak To Zrobić Krok Po Kroku?

Na portalu wygodnezwroty.pl zapewnia się prosty i bezproblemowy proces zwrotu towaru. Poniżej przedstawiamy instrukcję, jak tego dokonać krok po kroku:

  1. Odwiedź stronę wygodnezwroty.pl.
  2. Przygotuj numer zamówienia i wypełnij formularz.
  3. Jeśli preferujesz opcję bez drukowania etykiety i nadania w Paczkomat® Inpost, oczekuj na potwierdzenie i kod. Kod ten zostanie wysłany do Ciebie za pośrednictwem wiadomości SMS oraz e-maila. Pamiętaj, że kod będzie ważny przez 72 godziny. Alternatywnie, możesz skorzystać z opcji DHL POP. Podaj informacje dotyczące zawartości i wagi paczki, a następnie uzupełnij swoje dane.
  4. Jeśli zdecydujesz się na wydrukowanie etykiety, otrzymasz informacje dotyczące wysyłki przy użyciu usług GLS lub DHL POP. Będą również wskazane punkty odbioru, takie jak na przykład sklepy Żabka, do których będziesz mógł dostarczyć paczkę.
  5. Przygotuj paczkę, upewniając się, że dołączasz formularz zwrotu.
  6. Ostatnim krokiem jest nadanie paczki w wybranym punkcie. To wszystko!

Dzięki tym prostym krokom, proces zwrotu na portalu wygodnezwroty.pl staje się łatwy i wygodny.

Zwrot ButSklep – Jak Zwrócić Towar?

Gdzie Nadać Zwrot ButSklep?

Adres na jaki trzeba odesłać towar:

ButSklep Sp. z o.o., 

ul. Garażowa 4/17 (wejście od Woronicza), 

02-651 Warszawa.

Jak Zapakować Przesyłkę Do Zwrotu?

Najlepiej jest zwrócić towar w oryginalnym pudełku, w którym go otrzymaliśmy. Wewnątrz paczki należy umieścić dowód zakupu, takiego jak paragon lub faktura. Jeśli chcesz zapewnić odpowiednie zabezpieczenie przesyłki i uniknąć jej uszkodzeń podczas transportu, konieczne jest dokładne zapakowanie. 

Często zadawane pytania

Ile Jest Czasu Na Zwrot Do ButSklep?
Jaki Jest Adres Do Zwrotu?
Jak Przygotować Paczkę Ze Zwrotem?
Czego Nie Można Zwrócić?