• Start
  • Blog
  • Zwrot Born2Be – Jak Odesłać Towar?

Zwrot Born2Be – Jak Odesłać Towar?

Zakupy w Born2Be są równie wygodne jak zwroty, a konsument ma na swoim koncie kilkadziesiąt dni na odesłanie towaru, który nie spełnia jego oczekiwań. W przypadku, gdy zakupiony produkt okazuje się nieodpowiedni, istnieje wiele możliwości, aby go zwrócić. Dlatego warto poznać różne metody zwrotu, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będzie potrzeba skorzystać z nabytej wiedzy. Chcesz dowiedzieć się jak wykonać zwrot Born2Be? Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Zwrot Born2Be – Co Można Zwrócić?

Produkt należy odesłać w oryginalnym opakowaniu. Zwrotom nie podlega bielizna ani kostiumy kąpielowe oraz towary, na których widoczne są ślady użytkowania.

Zwrot Do Born2Be, Czyli Jak Odzyskać Pieniądze

Zwroty w sklepie Born2be są praktyczne i łatwe, a proces odzyskania pieniędzy za niechciany towar jest prosty i bezproblemowy. Klienci często pytają, czy w Born2be możliwy jest zwrot zakupionego towaru, i odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Sklep zapewnia możliwość zwrotu towaru w ciągu czternastu dni od daty jego otrzymania, co jest korzyścią wynikającą z zawarcia umowy kupna-sprzedaży przez Internet. Co więcej, często nie ma z tym związanych żadnych dodatkowych kosztów.

W przypadku sklepu Born2be, okres zwrotu wynosi 14 dni od dnia otrzymania paczki (dotyczy zamówień złożonych od dnia 24.03.2022 r.). Konieczne jest zwrócenie produktu w oryginalnym opakowaniu. Po otrzymaniu zwracanego towaru, firma zobowiązuje się do zwrotu należności w ciągu czternastu dni kalendarzowych.

Jeśli chodzi o sposób zwrotu środków, to zależy on od sposobu płatności za zamówienie. Jeżeli płatność została dokonana przy odbiorze towaru, pieniądze zostaną przesłane na wskazane przez klienta konto bankowe. Born2be dba o prostotę i przejrzystość procesu zwrotu, zapewniając klientom wygodne rozwiązania, które przynoszą satysfakcję i zaufanie do marki.

Czy Zwrot Do Born2Be Jest Darmowy?

Zwrot towaru w sklepie Born2be może odbyć się całkowicie bez dodatkowych kosztów. Konsument ma możliwość wysłania paczki w punkcie stacjonarnym UPS Access Point, co umożliwia skorzystanie z darmowej etykiety zwrotnej. Po zarejestrowaniu zwrotu, klient otrzymuje automatycznie udostępnioną etykietę, którą można pobrać bezpośrednio ze strony internetowej lub z wiadomości e-mail potwierdzającej zgłoszenie zwrotu. Etykieta przewozowa jest ważna przez siedem dni od daty jej wygenerowania przez system. Alternatywnie, istnieje możliwość wysłania paczki zwrotnej, jednak w tym przypadku koszt przesyłki wynosi 12,99 zł.

Jeśli konsument wybierze opcję kuriera, paczka zostanie odebrana od klienta, a nie jest wymagane posiadanie własnej etykiety zwrotnej, ponieważ przewoźnik dostarczy dokumenty przewozowe. Wystarczy w panelu zwrotu wybrać opcję kuriera DPD podczas rejestracji zwrotu. Jeśli konsument zdecyduje się na zwrot poprzez Inpost Paczkomat®, należy zarejestrować zwrot w panelu online, aby otrzymać ważny przez 72 godziny kod nadania. Po spakowaniu paczki, wystarczy udać się do najbliższego paczkomatu i wybrać opcję nadania paczki, podając otrzymany kod.

W przypadku wyboru zwrotu w urzędzie pocztowym, konieczne jest pobranie i wydrukowanie etykiety zwrotnej, a następnie udać się z nią i przesyłką do punktu pocztowego. Etykieta jest ważna przez siedem dni od momentu jej wygenerowania, i należy ją przykleić na paczkę przy pomocy pracownika Poczty Polskiej. Born2be zapewnia różnorodne opcje zwrotu, które pozwalają klientom na wygodne i dostosowane do ich preferencji odzyskanie pieniędzy za zwracane produkty.

Zwrot Born2Be – Krok Po Kroku

Jednakże, najbardziej wygodnym rozwiązaniem dla zwrotów w Born2Be jest skorzystanie z platformy wygodnezwroty.pl. Ta platforma zapewnia łatwe i szybkie przeprowadzenie procesu zwrotu w kilku prostych krokach, ciesząc się ogromnym uznaniem klientów, którzy podkreślają jej bezproblemowość i szybkość działania. Dzięki tej platformie, zwrot produktów staje się jeszcze bardziej efektywny, prostszy i pozbawiony zbędnego stresu.

Platforma wygodnezwroty.pl gwarantuje użytkownikom wygodną i intuicyjną obsługę, umożliwiając szybkie odzyskanie pieniędzy za zwracane produkty. Pierwszym krokiem jest rejestracja na platformie, co otwiera dostęp do pełnej funkcjonalności. Następnie klient wypełnia prosty formularz zwrotu, podając niezbędne informacje, takie jak dane osobowe, numer zamówienia i powód zwrotu. Dzięki tym danym, sklep posiada wszystkie potrzebne informacje, aby sprawnie przetworzyć zwrot.

Platforma wygodnezwroty.pl oferuje również wiele dodatkowych udogodnień, które przyspieszają proces zwrotu.

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu born2be, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę

Na Jaki Adres Wykonać Born2Be Zwroty?

Warto zaznaczyć, że niezbędne jest odesłanie towaru w oryginalnym opakowaniu. Adres, na który należy wysłać zwroty, to Centrum Logistyczne born2be.pl, znajdujące się przy Alei Krakowskiej 140A, 05-552 Marysin.

Jak Powinniśmy Zabezpieczyć Paczkę?

Koszt przewozu zwrotnego pokrywa osoba wysyłająca. Ważne jest pamiętać, żeby dokładnie zapakować zwracany towar, aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu. Klient powinien zadbać o to, aby paczka dotarła do sklepu w nienaruszonym stanie i śledzić przewóz zwrotnej przesyłki.

Często zadawane pytania

Jaki Jest Czas Na Zwrot?
Jak Przygotować Paczkę Ze Zwrotem?
Czego Nie Można Zwrócić?