Zalando Zwroty Bez Tajemnic

Zalando to jedna z największych i najpopularniejszych platform modowych. Co można znaleźć na ich wirtualnych półkach? Odzież, obuwie oraz akcesoria ponad 3 tysięcy marek krajowych i zagranicznych. Poza Polską Zalando jest też dostępne na ponad 20 innych zagranicznych rynkach. Co zrobić w razie nieudanego zakupu? Zalando zwroty bez tajemnic – wyjaśniamy w tekście poniżej!

Zwroty Zalando – Kiedy Są Możliwe?

Według informacji na stronie tego e-sklepu wszystkie artykuły zakupione w tym miejscu podlegają zwrotowi i jest na to aż 100 dni. Istnieją jednak wyjątki od tej reguły – używane, noszone, bez metek nie zostaną przyjęte do zwrotu. Na szczególną uwagę zasługują produkty Beauty – one tylko nieotwarte, nieużywane i w oryginalnym opakowaniu podlegają zwrotom. 

Zalando Zwroty I Sposoby, Jak Je Nadawać 

Zalando zwroty są możliwe między innymi za pomocą partnera tego sklepu, czyli firmę DHL. Tu można wyróżnić:

  • kuriera DHL – zamawia się kuriera pod wskazany adres
  • DHL Parcel – samodzielnie dostarcza się paczkę do punktu DHL Parcel w miejscach takich jak Żabka czy salony prasowe Inmedio
  • Wygodne Zwroty – nasze autorskie rozwiązanie. Za jego pomocą można szybko i bezproblemowo nadać zwrot do Zalando i setek innych sklepów

Zalando Zwroty Krok Po Kroku

  • Krok 1: Zalando zwroty? To bardzo proste! Z listy sklepów na naszej stronie należy wybrać Zalando (najlepiej po prostu zacząć ręcznie wpisywać nazwę, a wyszukiwarka podpowie odpowiedni wynik). 
  • Krok 2: Teraz należy uzupełnić formularz i zapłacić za paczkę ze zwracanym towarem. Wielki plus Wygodnych Zwrotów to że nie trzeba znać i wpisywać adresu sklepu i drukować etykiety (w większości przypadków).
  • Krok 3: Paczkę ze zwracanymi artykułami należy zanieść do punktu nadania. Aktualnie w naszej bazie jest już ponad 44 tysiące takich punktów, jak paczkomaty inPost, Żabki, Stokrotki i inne – liczba ta stale rośnie. 
  • Krok 4: Ile czeka się na zwrot pieniędzy za nieudany zakup? Nastąpi to do 14 dni od momentu odstąpienia od umowy.

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu Zalando, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę

Adres Do Zwrotu 

Adres do zwrotu to:
Zalando

ul. Inwestycyjna 1

90-777 Głuchów

Co ciekawe korzystając z Wygodnych Zwrotów nie trzeba znać adresu Zalando, by oddać nieudane zakupy. Dane adresowe są automatycznie zaciągane z naszego systemu.

Jak Zapakować Przesyłkę Do Zwrotu?

Jak zapakować zwrot do Zalando? Wymagane jest, by włożyć oryginalnie zapakowany produkt do kartonu i zamknąć paczkę szczelnie, dobrze ją zabezpieczając przed otwarciem.

Często zadawane pytania

Ile Jest Czasu Na Zwrot?
Czego Nie Można Zwrócić?
Ile Się Czeka Na Zwrot Należności?