Jak zwrócić produkty do Street-sport?

Jak zwrócić produkty do Street-sport?

 • Wygodne Zwroty

  Wygodne Zwroty

 • zwroty
 • 16.05.2024

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że zakupiony produkt nie spełnił Twoich oczekiwań? W takich sytuacjach, łatwy proces zwrotu staje się kluczowy. W niniejszym artykule przyjrzymy się krok po kroku, jak zwrócić produkty do Street-sport, zapewniając sobie płynność i wygodę w tym procesie. Bez względu na powód zwrotu, ważne jest, aby procedura zwrotu była jak najbardziej klarowna dla klienta. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do dalszej lektury!

Jakie są opcje dostawy w Street-sport?

 • Odbiór osobisty - klient ma możliwość odbioru zamówionego produktu osobiście pod adresem ul. Boruty 17, 15-157 Białystok.
 • Przesyłka kurierska - klient może wybrać dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej, która dostarczy zamówiony produkt bezpośrednio pod wskazany adres.
 • Paczkomaty® InPost 24/7 - Street-sport oferuje także możliwość dostawy poprzez Paczkomaty® InPost, co daje klientowi elastyczność w odbiorze przesyłki w dogodnym dla niego czasie.

Czas na zwrot w Street-sport

W Street-sport klienci mają gwarancję możliwości odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni od daty zakupu, bez konieczności podawania jakiejkolwiek przyczyny. To pozwala klientom na dokładne zapoznanie się z zakupionym produktem i ewentualne zdecydowanie się na zwrot, jeśli produkt nie spełnia ich oczekiwań. Ten standardowy czas na zwrot zapewnia klientom spokój i pewność, że mogą dokonać świadomego wyboru bez pośpiechu czy presji.

Jak wysłać zwrot do Street-sport?

Możesz skorzystać z naszej platformy Wygodne Zwroty, która umożliwi Ci wygodne nadanie paczki. Jak to zrobić? Oto instrukcja:

 1. Zostań na naszej stronie wygodnezwroty.pl i zlokalizuj sklep Street-sport. Możesz to zrobić poprzez wpisanie nazwy sklepu w wyszukiwarkę.
 2. Wypełnij formularz zwrotu, podając wszystkie niezbędne informacje, takie jak numer zamówienia, dane kontaktowe oraz wielkość paczki. Upewnij się, że podajesz poprawne dane, aby proces zwrotu przebiegł bezproblemowo.
 3. Wybierz preferowaną firmę kurierską, która będzie odpowiedzialna za przesyłkę zwrotną. Możesz także zdecydować, czy chcesz wygenerować etykietę zwrotną.
 4. Następnie wybierz metodę płatności za usługę zwrotu.
 5. Po uzupełnieniu wszystkich danych, zweryfikuj podsumowanie, aby upewnić się, że wszystkie informacje są poprawne.
 6. Opłać usługę, nadaj paczkę i oczekuj na zwrot środków.

Co musi znaleźć się w paczce zwrotnej do Street-sport?

 • Zwracany produkt - produkt, który chcesz zwrócić do sklepu Street-sport, powinien być starannie zapakowany i umieszczony w paczce zwrotnej. Produkt nie powinien nosić żadnych śladów użytkowania i powinien być w stanie niezmienionym od momentu zakupu.
 • Uzupełniony formularz zwrotu - formularz powinien zawierać wszystkie niezbędne informacje, takie jak numer zamówienia i dane kontaktowe.

Dowód zakupu - do paczki zwrotnej należy dołączyć również dowód zakupu, czyli np. paragon, faktura VAT lub inne potwierdzenie zamówienia. Jeśli nie możesz dołączyć oryginału, można dołączyć kopię dokumentu.

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu street-sport, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę