• Start
 • Blog
 • Jak zrobić zwrot Vissavi - poradnik
zwrot do vissavi
 • wygodne zwroty

  Wygodne Zwroty

 • zwroty
 • 12.09.2023

Jak zrobić zwrot Vissavi - poradnik

W naszym poradniku przedstawiamy kroki, które pomogą Ci zrealizować zwrot Vissavi w prosty i skuteczny sposób. Dzięki platformie wygodnezwroty.pl, która specjalizuje się w łatwych zwrotach, cały proces stanie się jeszcze bardziej wygodny i intuicyjny. Nie musisz już martwić się o szczegóły, ponieważ wygodnezwroty.pl poprowadzi Cię przez cały proces zwrotu, zapewniając Ci pełne wsparcie na każdym kroku.

Jakie warunki musi spełnić produkt, aby móc zrobić jego zwrot do Vissavi?

Wszystkie produkty dostępne w sklepie Vissavi podlegają zwrotowi. Aby zrealizować zwrot do Vissavi, istnieje kilka warunków, które należy spełnić. Przede wszystkim, produkt musi być w nienaruszonym stanie, bez żadnych śladów użytkowania. Oznacza to, że nie powinien być noszony, prany ani uszkodzony. Ważne jest również, aby produkt posiadał wszystkie metki, a najlepiej, jeśli zostanie zapakowany w oryginalne opakowanie.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, należy pamiętać o zachowaniu terminu, który wynosi 14 dni od daty otrzymania produktu. Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione, zwrot Vissavi zostanie przyjęty, a Ty będziesz mógł otrzymać zwrot pieniędzy.

Jak nadać zwrot Vissavi? 

Zwrot do Vissavi należy rozpocząć od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Można to zrobić na dwa sposoby: pisemnie wysyłając oświadczenie na adres: Vissavi Sp. z o.o., ul. Technologiczna 46, 35-213 Rzeszów, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: sklep@vissavi.pl. Masz na to 14 dni od daty dostarczenia produktów.

Towar należy wysłać na adres firmy wraz z wypełnionym formularzem zwrotu. Możesz skorzystać z dowolnej formy nadania zwrotu, jednak ważne jest, aby nie wysyłać paczki do punktu odbioru. Formularz zwrotu jest dostępny na stronie internetowej sklepu Vissavi.

W celu ułatwienia procesu zwrotu, sklep Vissavi proponuje skorzystanie z platformy wygodnezwroty.pl. Wystarczy wypełnić formularz zwrotu, spakować produkty do zwrotu, nadać przesyłkę za pośrednictwem Wygodnych Zwrotów i poczekać na zwrot pieniędzy. 

Dodatkowo, zwrot Vissavi, również oddać w salonie stacjonarnym.

Vissavi zwroty krok po kroku

Przedstawiamy prostą instrukcję krok po kroku, jak robić w Vissavi zwroty za pośrednictwem wygodnezwroty.pl. Sprawdź, jak łatwo to zrobić!

 1. Wyszukaj sklep Vissavi w dostępnej wyszukiwarce na platformie wygodnezwroty.pl.
 2. Wprowadź swoje dane osobowe w odpowiednie pola.
 3. Jeśli posiadasz numer zamówienia, też możesz go podać.
 4. Wybierz preferowaną metodę zwrotu. Możesz wybrać opcję wysyłki paczki kurierem, pocztą lub zanieść paczkę do wybranego punktu zwrotu.
 5. Opcjonalnie, jeśli chcesz, możesz wydrukować etykietę zwrotu.
 6. Przygotuj paczkę zawierającą zwracane produkty.
 7. Dostarcz paczkę do wybranego punktu zwrotu lub nadaj ją zgodnie z wybraną metodą wysyłki.

To wszystko! Dzięki prostemu procesowi zwrotu na wygodnezwroty.pl, zrobienie zwrot Vissavi jest bardzo prosty i szybki!

Adres dla Vassavi zwroty 

Vissavi Sp. z o.o.

ul. Technologiczna 46

35-213 Rzeszów

Jak przygotować zwrot do Vissavi?

Jeśli to możliwe, zalecamy skorzystanie z oryginalnego opakowania, w którym został dostarczony towar. Wybierz odpowiedni rozmiar pudełka, aby pomieścić wszystkie zwracane produkty. Upewnij się, że opakowanie jest w dobrym stanie i nie posiada żadnych uszkodzeń, które mogłyby wpłynąć na bezpieczeństwo zawartości. Starannie zamknij paczkę i zabezpiecz ją za pomocą taśmy pakowej. Upewnij się również, że paczka jest odpowiednio zabezpieczona i nie ma nadmiernego luzu, który mógłby spowodować przemieszczanie się produktów w trakcie transportu.

Pamiętaj, aby wewnątrz paczki umieścić wypełniony formularz zwrotu, który jest niezbędny dla procesu zwrotu.

Często zadawane pytania

Ile wynosi termin na wykonanie zwrotu?
Jaki jest adres do wysłania zwracanych produktów?
Czy można wymienić produkt na inny?
Kiedy dostanę zwrot pieniędzy?