Zwrot do sklep.emel.com.pl

Jak zrobić zwrot do sklepu Emel?

W dzisiejszym artykule skupimy się na temacie istotnym dla wszystkich rodziców – jak zrobić zwrot zakupionych do sklepu Emel. Wybór obuwia dla najmłodszych to zawsze istotna decyzja, jednak czasem zdarza się, że nawet starannie dokonany zakup wymaga korekty. W naszym przewodniku omówimy kroki, jakie należy podjąć, aby zrealizować zwrot w sklepie Emel, gwarantując sobie tym samym pełną satysfakcję z zakupów oraz pewność, że stopy naszych dzieci są otoczone butami najwyższej jakości. Przygotuj się na dokładne wyjaśnienie procedury zwrotu w sklepie Emel, aby móc w pełni korzystać z oferty tego producenta obuwia dziecięcego.

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu emel, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę

Do kiedy można zrobić zwrot w sklepie Emel?

Masz 14 dni od daty otrzymania zamówienia, zgodnie z ustawą o prawach konsumenckich, aby zwrócić produkt do sklepu Emel bez podawania przyczyny. Wypełnij formularz zwrotu, który znajdziesz na stronie sklepu lub w przesyłce. Odesłane produkty nie mogą nosić śladów używania ani być uszkodzone. Zapakuj je razem z wypełnionym formularzem i dowodem zakupu. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywasz sam. Paczkę nadaj na adres sklepu, z którego dokonałeś zakupu, unikając nadawania z punktów odbioru. Działając zgodnie z tymi zasadami, proces zwrotu będzie szybki i skuteczny.

Jak można zwracać artykuły do Emel?

Aby zwrócić artykuły do sklepu Emel, możesz skorzystać z dwóch opcji:

 • Wypełniając formularz zwrotu:
 1. Wypełnij formularz zwrotu, który znajdziesz na stronie sklepu Emel lub w przesyłce, którą otrzymałeś.
 2. Umieść produkty wraz z wypełnionym formularzem zwrotu i dowodem zakupu w opakowaniu, które je odpowiednio ochroni podczas transportu.
 3. Nanieś adres sklepu Emel na paczkę. Pamiętaj, że koszty przesyłki zwrotnej ponosisz sam, a paczkę należy nadać na własny koszt.
 4. Sprawdź, czy zwrot zostanie nadany na adres sklepu, z którego dokonałeś zakupu. W przeciwnym razie, jeśli nadajesz z innego adresu, koszty nadania paczki do właściwego sklepu poniesiesz sam.
 • Korzystając z opcji, którą oferuje wygodnezwroty.pl, czyli szybki zwrot produktów wypełniając krótki formularz zwrotu i wykonując zwrot za pomocą wybranej formy wysyłki.

Jak najwygodniej zrobić zwrot do sklepu Emel? 

Aby najwygodniej zrealizować zwrot do sklepu Emel, możesz skorzystać z usługi wygodnezwroty.pl. Postępując zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Odwiedź stronę wygodnezwroty.pl: Przejdź na stronę wygodnezwroty.pl.
 2. Wyszukaj sklep Emel: Znajdź sklep Emel na liście dostępnych sklepów partnerskich.
 3. Nadaj zwrot: Wybierz opcję "Nadaj zwrot" i wypełnij formularz trzystopniowy, podając informacje dotyczące zwrotu, dane kontaktowe oraz szczegóły zamówienia.
 4. Wybierz firmę kurierską: Wybierz preferowaną firmę kurierską do nadania zwrotu.
 5. Wybierz formę płatności: Wybierz sposób płatności za usługę zwrotu.
 6. Potwierdź dane: Przejrzyj i potwierdź wszystkie wprowadzone dane.

Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami od wygodnezwroty.pl w celu nadania zwrotu. Wykorzystanie tej usługi może znacząco ułatwić i przyspieszyć proces zwrotu do sklepu Emel.

Na jaki adres wysłać produkty do zwrotu Emel?

Produkty do zwrotu Emel powinieneś wysłać do sklepu, w którym zostały zakupione. Jednak poniżej przedstawiamy ogólny adres sklepu:

Emel s.c.

ul. Ludowa 10 

42-215 Częstochowa