Jak Zrobić W Sklepie Horyzont Zwroty?

Sklep turystyczny oferuje specjalistyczny sprzęt górski oraz wysokiej jakości odzież dla całej rodziny, idealną na różne wyprawy trekkingowe lub do biegania. Oprócz szerokiej oferty produktów, sklep Horyzont zapewnia bezpieczne planowanie podróży oraz zaopatrzenie w potrzebne akcesoria. W przypadku zamówień przez Internet na stronie e-horyzont.pl, istnieje możliwość zwrotu produktu w ciągu 30 dni od daty odebrania, bez konieczności podawania przyczyny. W niniejszym artykule zostanie omówiona procedura dotycząca tego, jak zrobić w sklepie Horyzont zwroty.

Jakie Produkty Można Zwrócić Do Sklepu?

W przypadku zakupu w sklepie istnieje możliwość zwrotu lub wymiany każdego produktu na inny model w ciągu 30 dni od daty otrzymania. Dodatkowo, wszystkie przedmioty z oferty objęte są dwuletnią gwarancją w przypadku uszkodzeń, a w niektórych przypadkach nawet dłuższą, jeśli taka informacja znajduje się na metce produktu.

Jak Zrobić W Sklepie Horyzont Zwroty?

Istnieje możliwość złożenia wniosku o zwrot do Horyzont poprzez stronę internetową sklepu, gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz. Innym wygodnym rozwiązaniem jest skorzystanie z systemu wygodnezwroty.pl, gdzie możemy nadać paczkę i wybrać formę wysyłki. Korzystając z tej opcji, mamy pewność, że paczka dotrze bezpiecznie do centrali sklepu i otrzymamy zwrot pieniędzy za zakupione produkty.

Horyzont Zwroty – Poradnik Krok Po Kroku

Poniżej prezentujemy krótki przewodnik, jak krok po kroku nadać paczkę za pośrednictwem wygodnezwroty.pl i wykonać zwrot Horyzont: 

  1. Wpisz w przeglądarkę internetową adres wygodnezwroty.pl i wyszukaj sklep e-horyzont.pl.
  2. Wypełnij formularz zawierający informacje dotyczące zamówienia oraz dane kontaktowe.
  3. Zgodnie z regulaminem sklepu Horyzont nie jest konieczne umieszczanie dowodu zakupu w paczce. Wystarczy podać numer zamówienia, który jest zarejestrowany w systemie sklepu i umożliwia weryfikację zakupu.
  4. Wydrukuj etykietę adresową i umieść ją na paczce.
  5. Wybierz formę przesyłki spośród dostępnych opcji – usługi kurierskiej, Poczty Polskiej lub urządzenia Paczkomat®.
  6. Poczekaj na informację od sklepu potwierdzającą przyjęcie reklamacji. W ciągu maksymalnie 14 dni otrzymasz zwrot środków na swoje konto.

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu Horyzont, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę

Gdzie Nadać W Horyzont Zwroty?

Adres, na który należy nadać zwrot do Horyzont to: Turystyczny Sklep Internetowy „E-HORYZONT”, FAM sp.k., ul. Żaglowa 68, 81-578. Możliwe jest również skorzystanie z platformy wygodnezwroty.pl, która posiada już informacje na temat adresu i innych danych. W takim przypadku nie jest konieczne podawanie dokładnego adresu, wystarczy jedynie wybór odpowiedniego sklepu.

Jak Zapakować Przesyłkę Do Zwrotu?

Aby dokonać zwrotu, należy zapakować przedmiot zgodnie z zaleceniami sklepu Horyzont. Oznacza to, że nie powinniśmy oklejać oryginalnego opakowania etykietami adresowymi. Zamiast tego, przedmiot należy umieścić w kartonie lub kopercie, a następnie dokładnie zabezpieczyć taśmą klejącą. Nie trzeba dołączać do paczki dowodu zakupu, ponieważ weryfikacja odbywa się na podstawie numeru zamówienia.

Często zadawane pytania

Ile Jest Czasu Na Zwrot Do Horyzont?
Czego Nie Można Zwrócić?
Kiedy Sklep Może Odmówić Przyjęcia Zwrotu Towaru?