Jak Wykonać Zwrot Do Unisono?

Czy wiesz, w jaki sposób łatwo i przyjemnie oddać produkty? Jak wykonać zwrot do Unisono? Nie musisz się martwić! Dzięki platformie wygodnezwroty.pl możesz to zrobić w prosty sposób. Bez względu na to, czy chodzi o nieodpowiedni kolor lub rozmiar zamówionego produktu, czy też po prostu nie spełnia on Twoich oczekiwań – skorzystanie z wygodnezwroty.pl, aby dokonać zwrot Unisono, jest najbardziej dogodną opcją.

Zwrot Unisono – Jakie Produkty Można Zwracać Do Sklepu?

W sklepie Unisono istnieje możliwość zwrócenia praktycznie każdego towaru, pod warunkiem, że jest w nienaruszonym stanie. To oznacza, że produkt nie może być uszkodzony, brudny, prany ani noszony. Ważne jest, aby zwrot został dokonany niezwłocznie. Masz na to 14 dni!

Jak Zrobić Zwrot Do Unisono?

W Unisono istnieje kilka alternatywnych sposobów dokonania zwrotu. Nie jest możliwe skorzystanie z urządzeń Paczkomat® ani składanie zwrotów w urzędach pocztowych. Istnieje możliwość skorzystania z innych dostępnych opcji, takich jak kurier, firma transportowa lub inny prywatny dostawca. W razie potrzeby, Unisono może udzielić informacji na temat preferowanych firm kurierskich lub innych dostawców. Aby zwrot przebiegł sprawnie, zaleca się skorzystanie z platformy wygodnezwroty.pl, gdzie można szybko i łatwo nadać paczkę do nadawcy.

Unisono Zwroty – Poradnik Krok Po Kroku

Oto kroki zwrotu do Unisono korzystając z wygodnezwroty.pl:

  1. Przygotuj swój numer zamówienia i uzupełnij formularz zwrotowy dostępny na stronie.
  2. Jeżeli preferujesz skorzystać z możliwości nadania przesyłki w urządzeniu Paczkomat® Inpost bez konieczności drukowania etykiety, oczekuj na otrzymanie potwierdzenia oraz kodu poprzez SMS-a i e-maila. Upewnij się, że kod zostanie wykorzystany w ciągu 72 godzin, ponieważ w przeciwnym razie straci on ważność.
  3. Jeśli wybierasz opcję DHL POP, proszę podać informacje dotyczące zawartości i wagi paczki, a następnie uzupełnić dane adresowe.
  4. Jeżeli wolisz, możesz również zdecydować się na wydrukowanie etykiety. W takiej sytuacji otrzymasz informacje dotyczące dostarczenia paczki poprzez usługi GLS lub DHL POP. Wyznaczone zostaną punkty odbioru, takie jak np. Żabka, gdzie będziesz mógł dostarczyć paczkę.
  5. Przystąp do przygotowania paczki. Upewnij się, że dołączasz wypełniony formularz zwrotu do środka przesyłki..
  6. Ostatnim krokiem jest nadanie paczki w wybranym punkcie.

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu Unisono, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę

Gdzie Nadać Unisono Zwroty?

Zwrot do Unisono należy skierować przesyłkę na adres:

ARTIMOD S. A.

Sklep Internetowy UNISONO

ul. Wał Miedzeszyński 41C

04-987 Warszawa

(z dopiskiem: „ZWROT”)

Jak Zapakować Przesyłkę Do Zwrotu?

Priorytetem jest staranne zapakowanie przesyłki, aby bezpiecznie wróciła do sklepu internetowego Unisono. Można skorzystać z dodatkowych materiałów, takich jak folia bąbelkowa, która pomoże zabezpieczyć paczkę w przypadku upadku lub innych nieprzewidzianych zdarzeń.

Często zadawane pytania

Ile Jest Czasu Na Zwrot?
Czego Nie Można Zwrócić?
Czy Można Zwrócić Zakupiony Towar Online Do Sklepu Stacjonarnego?