Jak zrobić zwrot do Reporter Young

Jak łatwo zrobić zwrot do Reporter Young?

Kupowanie odzieży przez internet stało się już nieodłączną częścią naszego życia. Komfort zakupów online, ogromny wybór produktów oraz atrakcyjne ceny przyciągają coraz więcej klientów. Niemniej jednak, zamawianie ubrań bez możliwości wcześniejszego ich zobaczenia czy przymierzenia wiąże się z pewnym ryzykiem. Czasem zdarza się, że otrzymana rzecz po prostu nie spełnia naszych oczekiwań - może być niezgodna z opisem, źle dopasowana lub po prostu nam się nie podobać. Na szczęście istnieje możliwość zwrotu nietrafionego towaru. Niestety jednak, czasem ta procedura może wydawać się nieco zawiła. Jednak dlatego jesteśmy tu my! Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się, jak łatwo zrobić zwrot do Reporter Young.

Więcej o Reporter Young

Reporter Young to internetowy sklep z odzieżą. Swoje produkty kieruje przede wszystkim do  młodych osób ceniących indywidualność i unikalny styl. W ofercie sklepu znaleźć można różnorodne artykuły odzieżowe, takie jak bluzki, spodnie, bluzy, koszule czy marynarki. Nie braknie też różnorakich dodatków, takich jak kapelusze, okulary, a nawet obuwie! Reporter Young kieruje swoją ofertę zarówno do dziewcząt, jak i do chłopców. Każdy młody entuzjasta mody i indywidualnego stylu znajdzie tutaj coś dla siebie!

Jakie produkty można zwrócić do Reporter Young?

Do sklepu Reporter Young możesz bez podania przyczyny zwrócić wszelkie towary, które nie spełniają Twoich oczekiwań. Ważne jest jednak, aby zwracany towar był w nienaruszonym stanie - czyli takim, w jakim został dostarczony. Zwracane ubrania nie mogą nosić śladów użytkowania i muszą posiadać oryginalne etykiety. Pamiętaj, że odpowiadasz za zmniejszenie wartości produktów wynikające z ich używania w sposób inny niż konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania.

Ile jest czasu na zwrot w sklepie Reporter Young?

Sklep Reporter Young oferuje aż 30 dni na zwrot nieudanych zakupów. Warto pamiętać, że ten okres nie rozpoczyna się w dniu zamówienia towaru, a w dniu otrzymania produktu przez klienta lub osobę przez niego upoważnioną. Innymi słowy, czas na zwrot liczy się od dnia, w którym na przykład kurier dostarczył zamówienie, a nie od dnia, w którym zamówienie było złożone.

Adres do zwrotu

Jeżeli chcesz zwrócić towar do sklepu Reporter Young, musisz odesłać go na poniższy adres:

TWA RETAIL - REPORTER YOUNG

ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 10  

30-732 Kraków  

Pamiętaj, że sklep nie przyjmuje paczek wysłanych za pobraniem!

Czy można dokonać zwrotu stacjonarnie?

Tak, istnieje możliwość zwrotu towarów stacjonarnie. Aby to zrobić, odwiedź stronę sklepu Reporter Young, znajdź listę stacjonarnych placówek, w których można dokonać zwrotu, i zanieś tam paczkę z produktami oraz wypełnionym formularzem.

Jak zwrócić produkty do sklepu Reporter Young za pomocą naszej strony?

Wygodne Zwroty to serwis, który ułatwia konsumentom zwroty towarów do sklepów internetowych. Dzięki niemu zwrot do Reporter Young jest niezwykle łatwy. Wystarczy wykonać jedynie kilka kroków:

KROK 1: Wypełnij formularz odstąpienia od umowy (zwrotu). Możesz skorzystać z formularza dołączonego do Twojego zamówienia z Reporter Young lub pobrać wzór ze strony tego sklepu.

KROK 2: Zapakuj produkty razem z wypełnionym formularzem zwrotu. Pamiętaj, aby dokłądnie zabezpieczyć paczkę, by nie uległa uszkodzeniu w transporcie.

KROK 3: Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl i w polu wyszukiwania znajdz sklep Reporter Young. Możesz też skorzystać ze znajdującego się wyżej przycisku “NADAJ ZWROT DO REPORTER YOUNG” lub zamieszczonego niżej formularza.

KROK 4: Wypełnij potrzebne dane i opłać przesyłkę.

KROK 5: Nadaj paczkę ze zwrotem w wybranym punkcie.

KROK 6: Czekaj na zwrot pieniędzy.

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu reporteryoung, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę