Jak dokonać zwrotu butów do INBLU?

Jak dokonać zwrotu butów do INBLU?

 • Wygodne Zwroty

  Wygodne Zwroty

 • zwroty
 • 16.05.2024

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że zakupione buty nie spełniły Twoich oczekiwań lub nie pasowały do Twojego stylu? W takich sytuacjach ważne jest, aby wiedzieć, jak sprawnie dokonać zwrotu, aby odzyskać pieniądze lub wymienić produkt na inny. W tym artykule przyjrzymy się krok po kroku procesowi zwrotu butów do sklepu INBLU, abyś mógł wykonać tę czynność z łatwością i pewnością. Gotowy odkryć, jak dokonać zwrotu butów do INBLU? Zapraszam do lektury!

Czas na zwrot w INBLU

Sklep INBLU stawia na pełną satysfakcję klienta. Dlatego też, jeśli zakupione buty nie spełniają Twoich oczekiwań, masz aż 30 dni na dokonanie zwrotu od daty otrzymania przesyłki. Ten rozszerzony czas pozwala na dokładne przemyślenie zakupu i zapewnia Ci elastyczność w podejmowaniu decyzji.

Jakie produkty można zwracać do INBLU?

Produkty, które można zwracać do INBLU, muszą być pozbawione jakichkolwiek śladów użytkowania oraz muszą znajdować się w oryginalnym opakowaniu. Dodatkowo, do przesyłki zwrotnej należy dołączyć paragon lub fakturę zakupu. To ważne, ponieważ ułatwia identyfikację zakupionego produktu i przyspiesza cały proces zwrotu, dzięki czemu sklep zwróci Ci środki w ciągu 5 dni.

Jak zwrócić produkty do INBLU?

Możesz dokonać zwrotu do INBLU korzystając z naszego rozwiązania - Wygodne Zwroty. Dzięki niemu możesz wygodnie zwrócić produkty do wielu sklepów na rynku. Aby to zrobić:

 1. Upewnij się, że zwracane produkty są w stanie nienaruszonym i znajdują się w oryginalnym opakowaniu.
 2. Wyszukaj sklep INBLU za pomocą wyszukiwarki na naszej stronie wygodnezwroty.pl.
 3. Podaj niezbędne informacje, takie jak numer zamówienia, dane kontaktowe oraz wymiary paczki.
 4. Wybierz firmę kurierską, która będzie odpowiedzialna za przesyłkę zwrotną.
 5. W zależności od wybranej opcji, możesz wygenerować etykietę zwrotną i nakleić ją na paczkę.
 6. Nadaj paczkę w wybranej przez siebie placówce kurierskiej lub Paczkomacie® InPost.
 7. Po otrzymaniu zwróconego towaru INBLU zwróci koszt zakupu w ciągu ustalonego wcześniej terminu.

Reklamacje w INBLU

W przypadku zakupionego obuwia, klienci mogą skorzystać z gwarancji, która obejmuje okres 24 miesięcy od daty nabycia produktu, pod warunkiem, że wady nie wynikają z mechanicznego zużycia czy nieodpowiedniej konserwacji. W przypadku wystąpienia reklamacji, proces jest prowadzony przez niezależnych rzeczoznawców z Polskiej Izby Przemysłu Skórzanego, co gwarantuje obiektywne rozpatrzenie sprawy. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od momentu otrzymania reklamowanego produktu. Jeśli wina producenta jest jednoznaczna, klient może liczyć na szybką reakcję.

Procedura zgłaszania reklamacji jest przejrzysta i łatwa do wykonania - wystarczy wysłać reklamowany produkt wraz z wypełnionym formularzem reklamacji oraz kopią paragonu lub faktury na adres wskazany przez sklep INBLU. W przypadku uzasadnionej reklamacji klient ma prawo do wymiany produktu na nowy, naprawy wady, otrzymania zwrotu pieniędzy lub wymiany produktu na inny model.

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu inbluobuwie, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę