Jak Dokonać W Sklepie Bytom Zwroty Zakupów?

Jeżeli potrzebujesz zwrócić produkt z powodu jego niewłaściwego rozmiaru, zbyt dużego lub nieodpowiadającego Tobie, możesz skorzystać z szybkiego sposobu zwrotu poprzez portal wygodnezwroty.pl. Poniżej znajduje się instrukcja krok po kroku, która precyzuje, jak dokładnie to zrobić.

Zwrot Do Bytom, Jakie Produkty Można Zwrócić?

Klienci, którzy postanowią zrezygnować z zakupionych produktów od firmy Bytom i zdecydują się na zwrot, mają możliwość dokonania tego w ciągu 30 dni od daty zakupu. Mogą zwrócić przesyłkę bez konieczności podawania przyczyny zwrotu w dowolnym momencie przed upływem tego terminu. Po odstąpieniu od umowy zakupu, ważne jest odesłanie paczki w ciągu 14 dni.

Aby dokonać zwrotu towaru, należy przestrzegać następujących wytycznych:

 • produkt powinien posiadać oryginalną metkę i nie wykazywać żadnych śladów ponownego przyczepiania metki,
 • produkt powinien być umieszczony w oryginalnym opakowaniu,
 • produkt powinien być nieużywany,
 • nie jest możliwy zwrot bielizny i maseczek ochronnych.

Produkt można również zwrócić w sklepie stacjonarnym na kilka sposobów:

 • jeśli zwrot jest dokonywany w tym samym sklepie, w którym został zakupiony, kwota zostanie zwrócona za pomocą tej samej metody płatności, którą pierwotnie został dokonany zakup;
 • istnieje również możliwość zwrócenia produktu w innym sklepie niż ten, w którym odbył się zakup. W takim przypadku zwrot zostanie zrealizowany jedynie poprzez wystawienie karty podarunkowej, która będzie mogła zostać wykorzystana do zakupów w innym czasie i miejscu. Ta opcja jest dostępna jedynie w przypadku remontu lub zamknięcia sklepu, w którym pierwotnie dokonano zakupu.

Jak Nadać Zwrot Bytom?

Aby nadać zwrot do Bytom, istnieje możliwość nadać go na własny koszt korzystając z jednej z następujących opcji:

 • przesyłka kurierska za pośrednictwem DPD,
 • skorzystanie z usługi Paczkomat® InPost,
 • skorzystanie z usługi Wygodne Zwroty.

Wysłanie paczki za pomocą usługi Wygodne Zwroty jest szczególnie szybkim i prostym sposobem, ponieważ ta usługa umożliwia dostęp do aż 44 tysięcy punktów, w tym Paczkomatów® oraz sklepów.

Jak Nadać Paczkę Do Bytom Zwroty? Krok Po Kroku

Aby zrobić zwrot do Bytom za pośrednictwem usługi Wygodne Zwroty, należy przejść przez kilka kroków:

 1. Wejdź na stronę https://wygodnezwroty.pl/bytom 
 2. Na stronie zobaczysz formularz, który należy wypełnić. Wybierz, czy chcesz otrzymać etykietę do naklejenia na paczkę oraz wybierz preferowaną firmę kurierską. Następnie przejdź do kolejnego kroku.
 3. W następnym etapie uzupełnij dane kontaktowe oraz informacje dotyczące zamówienia.
 4. Potwierdź swój adres e-mail, aby przejść do kolejnego kroku, w którym będziesz mógł wybrać metodę płatności. Na koniec zobaczysz podsumowanie swojego zgłoszenia. Po zakończeniu procesu nadania, otrzymasz potwierdzenie.

Po tych etapach możesz spakować paczkę i dostarczyć ją do wybranego punktu nadania. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany natychmiast po otrzymaniu i zweryfikowaniu zwracanego towaru przez firmę Bytom.

Zwrot będzie zależny od wybranej przez klienta metody płatności, z wyjątkiem opłat za produkty pobierane przy odbiorze lub w formie zaliczki w Salonet. W przypadku takich zamówień zwrot zostanie dokonany poprzez przelew bankowy. W takiej sytuacji konieczne będzie podanie numeru konta bankowego w przesyłce.

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu Bytom, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę

Gdzie Nadać Paczkę Do Bytom Zwroty?

Przesyłkę do zwrotu należy odpowiednio zapakować i nadać na podany adres do Bytom zwroty:

VRG S.A. Bytom SPEDIMEX Oddział 1
Sosnowiec 15A/2 – rampa 113
95-010 Stryków

Zwrot Bytom, Jak Należy Zapakować Przesyłkę?

Aby zwrócić produkt, należy umieścić go w oryginalnym opakowaniu i starannie je zapakować. Zaleca się owinięcie zwracanego przedmiotu w papier, a następnie dokładne zaklejenie zewnętrznej części taśmą. Tym sposobem zapewnisz, że towar nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu. Klient ponosi odpowiedzialność za wszelkie powstałe uszkodzenia w trakcie przesyłki.

Często zadawane pytania

Ile Jest Czasu Na Zwrot Produktów Do Sklepu Bytom?
Kiedy Można Odmówić Przyjęcia Zwrotu Towaru?
Jakich Produktów Nie Można Zwrócić?