• Start
  • Blog
  • Wygodne Zwroty na targach eHandlu (11.04.2024) - relacja
Targi eHandlu 11.04.2024 - Wygodne Zwroty (relacja)

Wygodne Zwroty na targach eHandlu (11.04.2024) - relacja

Targi eHandlu to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży e-commerce. Miło jest nam poinformować, że Zespół Wygodnych Zwrotów miał przyjemność uczestniczyć w evencie, który odbył się w dniu 11 kwietnia 2024 roku w Warszawie. Była to już 25. edycja tego największego wydarzenia w branży e-handlu w Polsce, ponownie z naszym udziałem.

Ekipa Wygodnych Zwrotów pojawiła się na Targach e-Handlu w mocnym składzie, reprezentowana przez: Mateusza, Magdę, Kamila, Patryka, Marcina, a na stoisku prezentowaliśmy nasze autorskie rozwiązanie, usprawniające obsługę zwrotów i reklamacji w e-commerce, które jak zwykle cieszyło się ogromnym zainteresowaniem osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie sklepów internetowych. Rozmawialiśmy m. in. o tym:

  • Jak zoptymalizować proces pozakupowy w sklepie internetowym 
  • Jak zyskać nowych i lojalnych klientów 
  • Jak przekuć zwroty konsumenckie w przewagę konkurencyjną

Podczas targów mieliśmy również okazję spotkać się z wieloma przedstawicielami branży oraz wymienić doświadczenia i pomysły na rozwój naszego narzędzia. Była to także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i pozyskania potencjalnych klientów.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska oraz wszystkie inspirujące rozmowy i opinie.

Targi eHandlu 11.04.2024 - Wygodne Zwroty (stoisko - zdj. 1)
Targi eHandlu 11.04.2024 - Wygodne Zwroty (stoisko - zdj. 2)
Targi eHandlu 11.04.2024 - Wygodne Zwroty (stoisko - zdj. 3)

Warsztaty Mateusza

Wszystkie prezentacje naszego rozwiązania spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony uczestników targów. Ucieszyło nas szczególnie, że nasze innowacyjne podejście do obsługi zwrotów znalazło uznanie wśród profesjonalistów z branży e-commerce.

Dowodem na to były w szczególności inspirujące warsztaty o tym jak zbudować politykę zwrotów dopasowaną do swojego sklepu, które prowadził w naszym imieniu Mateusz - Sales Team Manager & Partnership Officer. 

Wzięło w nich udział wielu uczestników, którzy z zainteresowaniem słuchali, w jaki sposób, dzięki dobrej polityce zwrotów, można budować świadomość marki i lojalność konsumencką w sklepie internetowym oraz zadawali cenne pytania i brali udział w dyskusji.

Targi eHandlu 11.04.2024 Wygodne Zwroty - warsztaty (zdj. 2)
Targi eHandlu 11.04.2024 Wygodne Zwroty - warsztaty (zdj. 4)
Targi eHandlu 11.04.2024 Wygodne Zwroty - warsztaty (zdj. 3)

Podsumowanie

Ta edycja Targów e-Handlu była dla nas nie tylko okazją do promocji naszej usługi Wygodne Zwroty, ale także do poszerzenia wiedzy i doświadczenia oraz budowania trwałych relacji z innymi uczestnikami rynku. 

Jesteśmy wdzięczni wszystkim, z którymi mieliśmy okazję się spotkać i wymienić spostrzeżenia.

Najbardziej cieszą nas pozytywne opinie wyrażane na temat Wygodnych Zwrotów i zaufanie, którym obdarzają nas Klienci. 


Jeśli i Ty chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, jak możesz usprawnić obsługę zwrotów w swoim sklepie internetowym oraz w czym mogą Ci pomóc Wygodne Zwroty, z chęcią Ci o tym opowiemy.