Wygodne Zwroty - udział w Konferencji Brave, E-commerce Challenge 2024, zdjęcie cover

Konferencja Brave E-Commerce Challenge 2024 z udziałem Wygodnych Zwrotów - relacja

Konferencja Brave E-Commerce Challenge 2024 to cykliczne wydarzenie branży e-commerce, które skupia przedstawicieli różnych segmentów tego sektora. To interesujące miejsce dla nawiązywania relacji biznesowych, wymiany doświadczeń i prowadzenia aktywnych dyskusji na forum.

Tym bardziej cieszymy się, że edycja Konferencji, która miała miejsce w dniach 22-23 maja 2024 roku - “Lojalny e-klient w dobie AI” - odbyła się z aktywnym udziałem przedstawicieli Wygodnych Zwrotów.

W pierwszym dniu Konferencji aktywny udział w wydarzeniu brał nasz Sales Team & Partnership Manager - Mateusz Rębisz, który wymieniał się wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami, dotyczącymi rozwoju rynku e-commerce i polityki zwrotów z innymi uczestnikami, a także wsłuchiwał w dyskusje panelowe prowadzone na forum. Tego typu networking i zdobywanie informacji od dyskutujących na forum ekspertów to często cenne źródło wiedzy.

Wygodne Zwroty - udział w Konferencji Brave, E-commerce Challenge 2024, zdjęcie 1
Wygodne Zwroty - udział w Konferencji Brave, E-commerce Challenge 2024, zdjęcie 2
Wygodne Zwroty - udział w Konferencji Brave, E-commerce Challenge 2024, zdjęcie 3

Panel dyskusyjny z udziałem CEO Wygodnych Zwrotów

W drugim dniu Wydarzenia nasz CEO - Krzysztof Kukla był jednym z uczestników dyskusji panelowejDarmowa wysyłka i długie terminy zwrotów - czego chce konsument, a co wymusza ekonomia?”, podczas której - wspólnie z osobami odpowiedzialnymi za e-commerce i supply chain marek: SELENA, AMICA, PAGED, R-GOL dzielił się wiedzą i doświadczeniami o tym, w jaki sposób zaspokoić oczekiwania konsumentów przy jednoczesnej realizacji celów biznesowych. 

W tym przypadku bardzo pomocnym narzędziem jest nasza usługa Wygodne Zwroty, która w doskonały sposób: 

a dzięki temu świetnie wpisała się w temat prowadzonej dyskusji.

Wygodne Zwroty na Konferencji Brave, E-Commerce Challenge 2024 - udział CEO w panelu dyskusyjnym - zdjęcie 1
Wygodne Zwroty na Konferencji Brave, E-Commerce Challenge 2024 - udział CEO w panelu dyskusyjnym - zdjęcie 2
Wygodne Zwroty na Konferencji Brave, E-Commerce Challenge 2024 - udział CEO w panelu dyskusyjnym - zdjęcie 3

Podsumowanie

Udział w konferencji Brave E-Commerce Challenge 2024 był dla nas doskonałą okazją do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami, a także pozwolił nam na aktywną wymianę poglądów z innymi przedstawicielami branży e-commerce.

Niezwykle cennym doświadczeniem był dla nas aktywny udział w panelu dyskusyjnym, podczas którego nasz CEO mógł wymienić spostrzeżenia, związane z obszarem dostaw i zwrotów z innymi przedstawicielami branży e-commerce, a tym samym poznać różne punkty widzenia w tym aspekcie.

Była to też doskonała okazja do przedstawienia zalet naszej usługi i tego w jaki sposób odpowiada ona na potrzeby rynku, zgłaszane zarówno przez sklepy internetowe, jak i konsumentów nabywających w nich towary.

Jeśli i Ty chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, jak możesz usprawnić obsługę zwrotów w swoim sklepie internetowym oraz w czym mogą Ci pomóc Wygodne Zwroty, z chęcią Ci o tym opowiemy.