Jak zrobić zwrot do ModnaKiecka.pl

Jak łatwo zrobić zwrot do sklepu Modna Kiecka?

Dzięki swojej wygodzie, zakupy online stają się coraz bardziej popularne. Jednak co zrobić, gdy zamówiony produkt nie spełnia stawianych mu oczekiwań lub gdy zamówiłeś nieodpowiedni rozmiar? Na szczęście, wiele produktów można łatwo zwrócić. W tym artykule omówimy, jak łatwo zrobić zwrot do e-sklepu Modna Kiecka. Przeczytaj i przekonaj się, jak prosty jest ten proces!

Jakie produkty oferuje Modna Kiecka?

Oferta sklepu ModnaKiecka.pl jest skierowana przede wszystkim dla kobiet. Znajduje się w niej szeroki wybór bluzek, koszul, swetrów, okryć wierzchnich i wiele, wiele innych. Oczywiście, znaczącą część asortymentu stanowią też różnorakie sukienki. Każda kobieta znajdzie w tym sklepie coś dla siebie!

Jakie produkty można zwrócić?

Do ModnaKiecka.pl można, bez podawania przyczyny, zwrócić większość zakupionych produktów. Oczywiście, muszą być one czyste, nieużywane i w oryginalnym opakowaniu. Istnieją oczywiście wyjątki, których nie obejmuje prawo do zwrotu. Należą do nich na przykład produkty w zapieczętowanych opakowaniach, które po otwarciu nie mogą być zwrócone ze względów higienicznych, oraz towary nieprefabrykowane. W przypadku wątpliwości, czy dany produkt można zwrócić, warto skontaktować się z obsługą klienta. Warto też pamiętać, że nie trzeba zwracać całego zamówienia – można odesłać jedynie pojedyncze produkty.

Termin zwrotu towaru

Czas na zwrot towaru zaczyna swój bieg w dniu, w którym kupujący lub osoba przez niego upoważniona odebrała przesyłkę lub ostatnią z przesyłek (w przypadku zamówienia wysyłanego w wielu paczkach) z zamówieniem. Od tego dnia masz 30 dni, aby poinformować sklep o zamiarze zwrotu. W ich trakcie musisz złożyć jednoznaczne oświadczenie o chęci odstąpienia od umowy sprzedaży (wzór znajdziesz na stronie sklepu, choć korzystanie z niego nie jest obowiązkowe). Gotowe oświadczenie możesz wysłać na przykład mailowo lub pocztą. Uwaga! Do zachowania terminu na odstąpienie od umowy wystarczy, że wyślesz informację dotyczącą zamiaru wykonania zwrotu przed terminem 30 dni. Sklep tę informację może otrzymać na przykład dzień później (chociażby z powodu weekendu) i nadal powinien ją uznać. 

Jak zwrócić towar?

Aby zwrócić towar do ModnaKiecka.pl, należy złożyć jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, a następnie odesłać towar do sklepu. Zwracany produkt powinno się wysłać jak najszybciej, ale nie później niż 30 dni od poinformowania sklepu o zamiarze dokonania zwrotu. Dopiero po otrzymaniu paczki sprzedawca zwróci Ci pieniądze, dlatego naprawdę warto wysłać ją jak najszybciej. Można to zrobić pocztą lub kurierem. Adres do zwrotu to:

ModnaKiecka.pl  

ul. Sokołowska 159B  

08-110 Siedlce

Sklep nie odbiera zwrotów do paczkomatów ani przesyłek za pobraniem, dlatego upewnij się, że opłaciłeś przesyłkę!

Pamiętaj też, aby odesłać towar w oryginalnym opakowaniu i odpowiednio go zabezpieczyć. Do paczki dołącz formularz zwrotu, a w widocznym miejscu napisz numer zamówienia.

Jak jeszcze mogę zwrócić towar do Modnej Kiecki?

Jeżeli nie chcesz sam odsyłać paczki ze zwrotem do ModnaKiecka.pl, możesz wykorzystać do tego na przykład system Wygodne Zwroty. Znacząco upraszcza on cały proces. Oto jak z niego skorzystać:

  1. Upewnij się, że towar jest nieuszkodzony i w oryginalnym opakowaniu. Zapakuj go w bezpieczny sposób razem z wypełnionym formularzem zwrotu.
  2. Wejdź na wygodnezwroty.pl i znajdź sklep ModnaKiecka.pl. Możesz też kliknąć w znajdujący się powyżej przycisk “NADAJ ZWROT DO MODNAKIECKA.PL” lub użyć formularza poniżej.
  3. Wypełnij formularz zwrotu i opłać przesyłkę.
  4. Nadaj paczkę w jednym z dziesiątek tysięcy dostępnych punktów.
  5. Czekaj na zwrot pieniędzy.

Jeśli już teraz chcesz nadać zwrot do sklepu modnakiecka, przejdź do formularza

1

Spakuj produkty, które chcesz zwrócić

2

Utwórz przesyłkę zwrotną

3

Poczekaj na zwrot pieniędzy

Określ, czy chcesz wydrukować etykietę